ABSOLWENCI

absolwenci rocznika 1999

Andrzejczuk Edyta kl. IV c
Arasim Urszula kl. IV c
Augustyniak Kinga kl. IV b
Banasiuk Marcin kl. IV c
Bielska Beata kl. IV a 
Bieńkowska Monika kl. IV c
Błoński Michał kl. Iv c
Błoński Paweł kl. IV a 
Bogaj Katarzyna kl. IV d
Bogucka Jolanta kl. IV c
Bogucki Adam kl. IV d
Bojar Agata kl. IV d
Bonifaciuk Beata kl. IV d
Borgosz Olga kl. IV d
Boruc Anna kl. IV b
Brauła Magdalena kl. IV d
Bryliński Artur kl. IV d
Buczyńska Katarzyna
Buczyńska Katarzyna kl. IV b
Bujalska Katarzyna kl. IV b
Bujalska Marzena kl. IV f
Bukowicka Katarzyna kl. IV b
Buzuk Adam kl. IV f
Chalimoniuk Marta kl. IV a 
Chojecka Ewa kl. IV b
Czarnocka Sylwia kl. IV a 
Czarnocki Rafał kl. IV d
Dąbrowska Dorota kl. IV d
Dorosz Patrycja kl. IV b
Dziewulska Dorota kl. IV b
Fabisiak Robert kl. IV a 
Filipczuk Katarzyna kl. IV a 
Flaga Katarzyna kl. IV e
Floryszczyk Bogusław kl. IV c
Franczuk Krzysztof kl. IV f
Gago Anna kl. IV d
Golatowska Dorota kl. IV a 
Goworek Ewa kl. IV c
Grochocka Dominika kl. IV d
Grudziewsika Małgorzata kl. IV e
Hardej Anita kl. IV c
Hardejewicz Grzegorz kl. IV d
Hryciuk Dominik kl. IV f
Iwanek Iwona kl. IV f
Iwaniak Anna kl. IV a 
Iwanowska Anna kl. IV b
Izdebska Agnieszka kl. IV a 
Izdebska Magdalena kl. IV b
Jabłońska Aleksandra kl. IV e
Jadczuk Agnieszka kl. IV a 
Jakubik Aneta kl. IV c
Jakubik Monika kl. IV b
Jaszczuk Marcin kl. IV b
Jóźwiak Ewa kl. IV f
Kanabrodzka Kamila kl. IV b
Kaniuk Anna kl. IV c
Karpińska Sylwia kl. IV c
Klimczuk Marcin kl. IV d
Kluczyński Marcin kl. IV e
Kondraciuk Anna kl. IV e
Korczeniewska Olga kl. IV a 
Kosiorek Maciej kl. IV f
Koszewski Maciej kl. IV f
Kotowska Lidia kl. IV b
Kowalska Iwona kl. IV b
Kożuchowska Agnieszka kl. IV f
Kożuchowska Monika kl. IV b
Kożuchowski Piotr kl. IV b
Krasnodębska Aneta kl. IV f
Krasowska Olga kl. IV e
Kraszewska Anita kl. IV a 
Królak Edyta kl. IV d
Kruza Paweł kl. IV e
Krysiak Justyna kl. IV c 
Księżopolski Tomasz kl. IV a 
Kuchta Rafał kl. IV d
Kurowicka Maria kl. IV f
Kuzak Bartosz kl. IV a 
Kuzak Ewa kl. IV c
Leszcyński Maciej kl. IV d
Leszczyńska Olga kl. IV e
Lewczuk Joanna kl. IV c
Litka Justyna kl. IV d
Łada Dorota kl. IV c
Ładziak Tomasz kl. IV b
Mackiewicz Beata kl. IV c
Maliszewska Ewa kl. IV f
Matwiejczuk Mariusz kl. IV e
Mazurczak Aneta kl. IV c
Michałowska Aneta kl. IV b
Mikołajczuk Anna kl. IV a 
Młynik Mariola kl. IV f
Mulawka Artur kl. IV a 
Naronowicz Paweł kl. IV a 
Nasiłowska Urszula kl. IV d
Nowicki Tomasz kl. IV f
Nowotniak Tomasz kl. IV d
Nowotniak Włodzimierz
Odziemczyk Mariusz kl. IV f
Omelańczuk Ewa kl. IV c
Orzełowski Łukasz kl. IV a
Osipiak Justyna kl. IV e
Pajka Agnieszka kl. IV f
Pawelec Justyna kl. IV e
Piekut Bogumiła kl. IV d
Pietrzak Łukasz kl. IV e
Piotrowska Izabela kl. IV d
Pogorzelska Katarzyna kl. IV a 
Pogorzelski Grzegorz kl. IV a 
Połok Magdalena kl. IV e
Prasalski Arnold kl. IV a 
Radziszewska Monika kl. IV f
Rajewski Sylwester kl. IV d
Ratyńska Agnieszka kl. IV d
Roman Lidia kl. IV b
Rozbicka Edyta kl. IV b
Rozbicka Monika kl. IV c
Rudaś Izabela kl. IV c
Rusiniak Martyna kl. IV b
Rutkowska Anna kl. IV c
Rybak Katarzyna kl. IV c
Rytel Anna kl. IV e
Rytel-Kuc Magdalena kl. IV c
Saczuk Dorota kl. IV e
Sałuda Bartosz kl. IV f
Sawicka Justyna kl. IV c
Siedlecka Sylwia kl. IV b
Sieńczewska Anna kl. IV d
Siezieniewska Agata kl. IV b
Skonieczny Grzegorz kl. IV d
Skowronek Patrycja kl. IV a 
Skup Urszula kl. IV a
Socik Dorota kl. IV a 
Sokół Marlena kl. IV d
Stalarczyk Izabela kl. IV c
Stańska Anita kl. IV e
Stańska Grażyna kl. IV e
Starszuk Grzegorz kl. IV a 
Sternik Dominika kl. IV d
Strubel Joanna kl. IV b
Styczewska Aneta kl. IV b
Suchożebrski Radosław kl. IV a 
Suczyńska Agnieszka kl. IV d
Szeląg Piotr kl. IV a 
Szewc Adrainna kl. IV c
Szymczak Emilia kl. Iv e
Świszczewska Aneta kl. IV c
Tatarczuk Katarzyna kl. IV e
Tchórznicka Agnieszka kl. IV d
Telakowska Magdalena kl. IV c
Tomaszewska Agnieszka kl. IV f
Turemka Olga kl. IV c
Tyborowicz Marta kl. IV f
Tymińska Barbara kl. IV b
Uścińska Agnieszka kl. IV c
Walczuk Anna kl. IV b
Wierzbicka Marzena kl. IV c
Wiewiórka Dorota kl. IV c
Wiktorzak Gabriela kl. IV a 
Wiktorzak Magdalena kl. IV a 
Witkowski Piotr kl. IV a 
Włodarczyk Mirosława kl. IV c
Wojewódzki Sebastian kl. IV b
Wojtczuk Anna kl. IV e
Wójtowicz Kamila kl. IV a 
Wronkowski Marek kl. IV e
Wróbel Wojciech kl. IV b
Wrzosek Anna kl. IV c
Wrzosek Marta kl. IV f
Wycech Mariusz kl. IV c
Wyrozębska Anna kl. IV b
Wyszomierski Marcin kl. IV c
Wyszyński Piotr kl. IV a 
Zalewska Dorota kl. IV b
Zalewska Żaneta kl. IV e
Zalewski Tomasz kl. IV f
Zawadzki Tomasz kl. IV d
Zembrowski Marcin kl. IV a 
Zielińska Maria kl. IV a 
Zielonka Danuta kl. IV d
Złotkowska Urszula kl. IV a 
Żak Andrzej kl. IV b
Żochowska Monika kl. IV b

 

BIP RSS
 
CMS Toruń