ABSOLWENCI

absolwenci rocznika 2000

 

Banasiuk Ewa kl. IV c
Bazelczuk Justyna kl. IV f
Bielińska Monika kl. IV b
Bindas Dorota kl. IV c
Bojar Sławomir kl. IV e
Bołbotowski Michał kl. IV d
Bondarczuk Ewa kl. IV c
Boruc Anna kl. IV b
Borysiak Monika kl. IV c
Bujalski Adam kl. IV d
Chodowiec Dominika kl. IV c
Czajka Marta kl. IV b
Czapska Joanna kl. IV d
Czarnocki Adrian kl. IV a 
Czarnocki Rafał kl. IV d
Demiańska Dorota kl. IV b
Dębska Katarzyna kl. IV f
Domański Błażej kl. IV d
Dudek Łukasz kl. IV a 
Duranowska Dorota kl. IV c
Dziwulska Ada kl. IV b
Fabisiak Mariola kl. IV e
Filipowicz Justyna kl. IV b
Gago Katarzyna kl. IV d
Gałczyńska Aleksandra kl. IV a 
Garwacki Artur
Gerc Łukasz kl. IV d
Gołębiewska Martyna kl. IV b
Gołownicka Justyna kl. IV e
Gotowicka Sylwia kl. IV f
Goworek Paulina kl. IV a 
Górska Agnieszka kl. IV f
Góźdź Justyna kl. IV a 
Grochocka Dominika kl. IV d
Grzyb Agata kl. IV b
Iwaniak Adam kl. IV e
Iwaniuk Dariusz kl. IV e
Izdebska Agnieszka kl. IV a 
Izdebska Jolanta kl. IV d
Jakubiak Agata kl. IV f
Jakubik Tomasz kl. IV a 
Janczewska Jolanta kl. IV e
Jankowska Joanna kl. IV a 
Januszewska Małgorzata kl. IV a 
Jastrzębska Sylwia kl. IV f
Jońska Wioletta kl. IV d
Jurczak Sylwia kl. IV a 
Kalinowska Magdalena kl. IV e
Kaługa Aneta kl. IV e
Kamińska Emilia kl. IV e
Kamiński Michał kl. IV a 
Karpińska Jowita kl. IV b
Kisielińska Marta kl. IV c
Kisieliński Rafał kl. IV a 
Korycińska Justyna kl. IV b
Kosel Michał kl. IV f
Kosiorek Karolina kl. IV c
Kostrzewska Monika kl. IV c
Koszewska Agnieszka kl. IV f
Kot Adam kl. IV e
Kowalczyk Irena kl. IV b
Kowalczyk Michał kl. IV d
Kozyra Anna kl. IV e
Kożuchowska Anna kl. IV c
Kożuchowski Tomasz kl. IV e
Krasnodębska Eliza kl. IV d
Krasnodębska Katarzyna kl. IV d
Krasnodębska Magdalena kl. IV b
Krasnodębska Olga kl. IV f
Krasowska Joanna kl. IV c
Krasowska Katarzyna kl. IV d
Krasowska Olga kl. IV e
Król Urszula kl. IV b
Królikowska Joanna kl. IV b
Kruś Joanna kl. IV d
Kryszczuk Katarzyna kl. IV a 
Księżopolska Magdalena kl. IV c
Kusiak Edyta kl. IV f
Kuzak Ewa kl. IV c
Lipka Ewa kl. IV f
Łada Robert
Łęczek Anna kl. IV b
Łomża Anna kl. IV b
Maliszewski Adam kl. IV d
Mazurczak Dorota kl. IV e
Mazurczak Małgorzata kl. IV e
Michałkiewicz Agnieszka kl. IV d
Michałowski Marcin kl. IV d
Mikołajczuk Agnieszka kl. IV d
Milik Grzegorz
Miszczuk Dominika kl. IV f
Miszkiel Mateusz kl. IV c
Młynik Agnieszka kl. IV c
Młyńska Anna kl. IV d
Mosiej Olga kl. IV c
Murawska Monika kl. IV d
Nasiłowska Izabela kl. IV b
Nasiłowska Lena kl. IV d
Neuman Paweł
Nowotniak Anna kl. IV e
Nowotniak Włodzimierz
Oleszczuk Marlena kl. IV d
Olichwierczuk Anna kl. IV b
Olszewska Anna kl. IV b
Olszewski Paweł kl. IV a 
Orzełowska Monika kl. IV c
Osińska Joanna kl. IV a 
Osuch Agnieszka kl. IV f
Panasz Monika kl. IV c
Pasek Justyna kl. IV e
Pasik Krzysztof kl. IV a 
Pencak Agnieszka kl. IV e
Pędzich Paweł kl. IV d
Pędzich Piotr kl. IV a 
Pieniak Teresa kl. IV f
Pietrzak Sylwia kl. IV c
Pietrzykowska Ewa kl. IV a 
Pietrzykowska Katarzyna kl. IV d
Pietrzykowski Tomasz kl. IV d
Piotrowska Roxana kl. IV f
Piotrowski Michał kl. IV d
Pogorzelski Maciej kl. IV f
Pokój Małgorzata kl. IV b
Połok Magdalena kl. IV e
Protaziuk Magdalena kl. IV f
Przewoźnik Justyna kl. IV d
Pytel Olga kl. IV c
Ratyńska Anna kl. IV c
Romańczuk Patrycja kl. IV b
Rosocha Magdalena kl. IV b
Rozbicka Beata kl. IV e
Rucińska Grażyna kl. IV d
Rusak Dariusz kl. IV c
Rusiniak Paweł kl. IV f
Ryciak Michał kl. IV e
Ryszkowski Marcin kl. IV e
Rytel Anna kl. IV e
Rytel Magdalena kl. IV c
Rzymski Dariusz kl. IV a 
Rzymski Dzriusz
Sawicka Lidia kl. IV a 
Sawicz Karolina kl. IV c
Seferyńska Agnieszka kl. IV f
Sejbuk Monika kl. IV c
Sikorska Justyna kl. IV b
Skorupka Aneta kl. IV e
Skrodzki Łukasz kl. IV a 
Smuniewski Grzegorz kl. IV e
Sobotka Anna kl. IV b
Sokołowska Beata kl. IV f
Sowa Agnieszka kl. IV c
Stańska Anita kl. IV e
Stelęgowski Jarosław kl. IV c
Strąk Anna kl. IV b
Strus Adam kl. IV f
Strus Jarosław kl. IV a 
Suchożebrska Aneta kl. IV f
Surowiecka Katarzyna kl. IV c
Szafrańska Magdalena kl. IV f
Szczeć Lena kl. IV e
Szczekutek Olga kl. IV c
Szczygieł Łukasz kl. IV f
Toczyska Katarzyna kl. IV f
Tomczuk Jolanta kl. IV b
Troć Krzysztof kl. IV d
Trzcińska Sylwia kl. IV c
Tylus Anna kl. IV e
Tymiński Łukasz kl. IV a 
Uszyńska Iwona kl. IV c
Wantusiak Rafał kl. IV d
Wdowińska Katarzyna kl. IV f
Wierzbicka Anna kl. IV e
Wierzbicka Joanna kl. IV a 
Wierzbicka Sylwia kl. IV b
Wierzbicki Robert kl. IV d
Wilk Wioletta kl. IV c
Włodarczyk Anna kl. IV f
Włodawiec Ewa kl. IV a 
Wołosz Jolanta kl. IV d
Wójcik Maciej kl. IV a 
Wróblewska Aleksandra kl. IV e
Wrzaszcz Jacek kl. IV f
Wrzaszcz Tomasz kl. IV a 
Wycech Mariusz kl. IV c
Wyszomierski Tomasz kl. IV a 
Zembrowski Jarosław kl. IV a 
Żochowska Olga kl. IV f
Żółkowska Joanna kl. IV b
 

BIP RSS
 
CMS Toruń