ABSOLWENCI

absolwenci rocznika 2001

 

Ambroziak Magdalena kl. IV c
Antoniak Dorota kl. IV g
Ardej Mariola kl. IV e
Artych Ewa kl. IV c
Baczewska Jolanta kl. IV b
Bałkowiec Piotr kl. IV d
Bartnicki Bartłomiej kl. IV c
Benedykciuk Edyta kl. IV b
Bielińska Wioletta kl. IV g
Bogucki Tomasz kl. IV a 
Bohowicz Bogumiła kl. IV g
Bolesta Justyna kl. IV c
Bonifaciuk Maciej kl. IV e
Bonifaciuk Magdalena kl. IV g
Borowy Bartłomiej kl. IV g
Bujalska Anna kl. IV f
Bujalska Anna kl. IV g
Chybowska Tatiana kl. IV b
Ciborowski Karol kl. IV c
Cichocki Piotr kl. IV d
Czapska Magdalena kl. IV f
Czarkowski Konrad kl. IV g
Czarnocka Anna kl. IV c
Czarny Anna kl. IV c
Czerkas Aneta kl. IV b
Czywil Aleksandra kl. IV d
Danielak Monika kl. IV c
Dąbrowska Marta kl. IV a         
Dąbrowska Martyna kl. IV e
Denisiuk Monika kl. IV c
Dereniowska Katarzyna kl. IV b
Dmochowski Krzysztof kl. IV d
Domański Przemysław kl. IV e
Doncbach Dawid kl. IV a 
Dorosz Ewa kl. IV b
Dorosz Kinga kl. IV c
Dudek Edyta kl. IV f
Dziatkowska Adrianna kl. IV f
Dziwulska Beata kl. IV c
Fechner Sebastian kl. IV d
Fedorczyk Agnieszka kl. IV b
Gajowniczek Dorota kl. IV f
Gizińska Magdalena kl. IV c
Głowacz Jacek kl. IV g
Głozak Joanna kl. IV c
Gołownicki Łukasz kl. IV g
Goworek Agata kl. IV a 
Gromadzka Dorota kl. IV g
Grudziewski Dariusz kl. IV e
Grudzińska Agnieszka kl. IV c
Grzymała Anna kl. IV b
Hilaruk Anna kl. IV b
Horowicz Magdalena kl. IV g
Iwaniak Marcin kl. IV d
Iwańska Karolina kl. IV c
Jaczewska Monika kl. IV c
Jadczuk Tomasz kl. IV d
Jaseńczuk Iwona kl. IV c
Jasiński Jakub kl. IV d
Jastrzębska Joanna kl. IV f
Jurczak Edyta kl. IV g
Kaczmarek Dorota kl. IV b
Kalicka Aneta kl. IV g
Kaniuk Iwona kl. IV a 
Karakula Sylwia kl. IV g
Karcz Izabela kl. IV c
Kędzior Agnieszka kl. IV b
Kierylak Joanna kl. IV e
Kiryluk Magdalena kl. IV f
Kiszczuk Jacek kl. IV a 
Kobylińska Iwona kl. IV d
Kobylińska Karolina kl. IV e
Kobyliński Mariusz kl. IV d
Komar Monika kl. IV c
Kosel Agnieszka kl. IV f
Kosińska Małgorzata kl. IV d
Kosowski Arkadiusz kl. IV g
Kostrzewski Maciej kl. IV e
Kowalczyk Łukasz kl. IV g
Kowalski Kamil kl. IV a 
Kozak Łukasz kl. IV a   
Kożuchowska Olga kl. IV b
Krajewski Łukasz kl. IV f
Krasnodębska Aneta kl. IV g
Kraszewska Magdalena kl. IV a 
Kruza Sylwia kl. IV d
Kryńska Dominika kl. IV g
Krysiak Krzysztof kl. IV g
Krysiak Wioleta kl. IV d
Księżopolski Maciej kl. IV a 
Kuc Grzegorz kl. IV d
Kulesza Iwona kl. IV a 
Kur Maciej kl. IV a 
Lipka Katarzyna kl. IV a 
Lipka Maryla kl. IV g
Lipka Paweł kl. IV e
Litwiniak Agata kl. IV f
Litwiniak Magdalena kl. IV f
Łomacz Małgorzata kl. IV a 
Łopińska Joanna kl. IV d
Łuczkiewicz Rafał kl. IV g
Maksjan Joanna kl. IV b
Malinowski Maciej kl. IV d
Maliszewska Agnieszka kl. IV e
Maliszewska Urszula kl. IV e
Małyszka Dariusz kl. IV e
Marchel Anna kl. IV g
Markowska Justyna kl. IV e
Marszow Karolina kl. IV a 
Mazur Magdalena kl. IV f
Mazur Paweł kl. IV e
Mazurczak Monika kl. IV g
Mąka Andrzej kl. IV d
Mikołajczuk Katarzyna kl. IV e
Mikołajczuk Michał kl. IV f
Mikołajczuk Piotr kl. IV a 
Miłkowska Marlena kl. IV b
Mitura Tomasz kl. IV e
Młynarczuk Agata kl. IV b
Mroczek Łukasz kl. IV g
Mulawka Marcin kl. IV a 
Nazaruk Michał kl. IV a ur. 1981r.
Okorski Paweł kl. IV c
Olszewska Monika kl. IV a 
Onyśk Dariusz kl. IV g
Orzeł Adam kl. IV c
Osiński Łukasz kl. IV a 
Osiński Marcin kl. IV a 
Paczóska Agnieszka kl. IV f
Paczuska Aleksandra kl. IV b
Paczuska Aneta kl. IV a 
Paczuska Joanna kl. IV b
Paczuski Paweł kl. IV e
Panaszkiewicz Agnieszka kl. IV e
Paprocka Monika kl. IV f
Piwko Paweł kl. IV d
Podbielski Tomasz kl. IV c
Podniesiński Mateusz kl. IV d
Pohadajło Ewa kl. IV b
Prasalski Michał kl. IV d
Przewoźnik Elwira kl. IV e
Radomski Cezary kl. IV e
Rokita Paweł kl. IV f
Romaniuk Dorota kl. IV d
Romańska Amelia kl. IV b
Rosłan Edyta kl. IV g
Rosłan Marcin kl. IV c
Rowicki Piotr kl. IV g
Rozbicki Mariusz kl. IV a 
Rucińska Urszula kl. IV f
Rudy Przemysław kl. IV g
Rusak Mariusz kl. IV f
Rytel-Floryszczyk Małgorzata kl. Iv e
Salach Magdalena kl. IV e
Sandrykowicz Rafał kl. IV g
Sidorzak Agnieszka kl. IV f
Siejka Alicja kl. IV a ur. 1983r.
Sieniuta Maciej kl. IV d
Sikorska Agnieszka kl. IV c
Skała Przemysław kl. IV g
Sobański Marcin kl. IV f
Soszka Piotr kl. IV a 
Staniszewska Katarzyna kl. IV b
Stankiewicz Artur kl. IV d
Steć Sylwester kl. IV e
Stelmaszczuk Monika kl. IV a 
Stolarczyk Joanna kl. IV f
Stolarczyk Wioleta kl. IV c
Suchożebrska Mariola kl. IV c
Suproń Kamil kl. IV d
Surowiecka Aleksandra kl. IV d
Sypnik Anna kl. IV c
Szajko Maciej kl. IV f
Szczygielska Dorota kl. IV b
Szymaniak Jolanta kl. IV f
Szymaniak Maciej kl. IV e
Świętochowska Anna kl. IV b
Tarkowski Emil kl. IV f
Toczyska Żaneta kl. IV e
Tomczuk Iwona kl. IV b
Tomczuk Justyna kl. IV e
Trebnio Sławomir kl. IV a 
Truszkowski Marcin kl. IV a 
Tymińska Monika kl. IV f
Uszyńska Mariola kl. IV c
Wasiluk Michał kl. IV a 
Waszewska Małgorzata kl. IV c
Więckowski Piotr kl. IV d 
Wilk Marlena kl. IV c
Wolski Piotr kl. IV a 
Woźniak Agnieszka kl. IV e
Wrzaszcz Agata kl. IV d
Wrzaszcz Olga kl. IV e
Wysocka Iwona kl. IV g
Wyszomierski Paweł kl. IV a 
Zalewska Jolanta kl. IV g
Zalewska Magdalena kl. IV b
Zaliwski Grzegorz kl. IV d
Załoga Zuzanna kl. IV e
Zawadzka Joanna kl. IV b
Żochowska Agnieszka kl. IV e
Żochowska Anna kl. IV e
Żółkowska Izabela kl. IV b
Żuchowska Edyta kl. IV d
 

BIP RSS
 
CMS Toruń