ABSOLWENCI

absolwenci rocznika 2003

 

Adamczuk Izabela kl. IV f
Antoniak Anna kl. IV a 
Antoniak Grzegorz kl. IV d
Bałkowiec Łukasz kl. IV g
Bałkowiec Magdalena kl. IV d
Banaszczuk Martyna kl. IV g
Benedykciuk Hubert kl. IV a 
Bieliński Karol kl. IV a 
Biernacka Marzena kl. IV d
Błońska Agnieszka kl. IV g
Błońska Dorota kl. IV b
Bojar Rafał kl. IV g
Bolesta Ewelina kl. IV f
Borzęcki Łukasz kl. IV c
Bryzek Magdalena kl. IV e
Bryzek Wojciech kl. IV a 
Bujalska Beata kl. IV b
Bujalska Sylwia kl. IV g
Burski Marek kl. IV e
Byszewska Mariola kl. IV b
Chaberska Emilia kl. IV d
Chmiel Magdalena kl. IV b
Chodowiec Marta kl. IV f
Cholewa Beata kl. IV f
Cińcio Sylwia kl. IV a 
Cis Katarzyna kl. IV g
Czapska Justyna kl. IV f
Czapska Weronika kl. IV g
Czarnocka Ewelina kl. IV b
Czartoryjska Anna kl. IV c
Dąbkowska Olga kl. IV a 
Dłużniewska Joanna kl. IV d
Dmowska Katarzyna kl. IV f
Dobrowolska Dominika kl. IV e
Dziewulska Sylwia kl. IV b
Filipczak Urszula kl. IV b
Filipczyński Daniel kl. IV d
Filipek Alicja kl. IV b
Flazińska Aneta kl. IV c
Gadomska Anna kl. IV b
Gago Małgorzata kl. IV c
Gajowniczek Justyna kl. IV c
Gmińska Magdalena kl. IV a 
Gmitrzuk Justyna kl. IV b
Gołębiewski Tomasz kl. IV d
Grudzińska Aleksandra kl. IV f
Gryglas Justyna kl. IV g
Hanusz Sylwia kl. IV e
Hardej Weronika kl. IV b
Hudoń Joanna kl. IV c
Iwanowski Rafał kl. IV c
Iwańska Urszula kl. IV e
Janista Adam kl. IV a 
Jaseńczuk Anna kl. IV f
Jóźwik Kamil kl. IV c
Kaca Aneta kl. IV f
Kalicki Tomasz kl. IV g
Kamieńska Katarzyna kl. IV g
Kamińska Emilia kl. IV g
Kamińska Urszula kl. IV f
Kamont Dominika kl. IV g
Kassner Aleksandra kl. IV f
Kempa Aneta kl. IV f
Kempa Joanna kl. IV b
Kędzior Paweł kl. IV d
Kędziora Radosław kl. IV e
Kietlińska Agnieszka kl. IV d
Kiszczuk Dorota kl. IV g
Korbuszewski Kamil kl. IV d
Kosieradzki Adam kl. IV a 
Kowalczyk Anita kl. IV b
Kowalska Sylwia kl. IV b
Kowalski Leszek kl. IV e
Kożuchowski Karol kl. IV a 
Krasowska Edyta kl. IV c
Król Milena kl. IV d
Królikowski Piotr kl. IV b
Kruszewska Katarzyna kl. IV g
Księżopolska Katarzyna kl. IV c
Kuc Iwona kl. IV b
Kurowicka Joanna kl. IV e
Lachowska Karolina kl. IV c
Lewocik Krzysztof kl. IV e
Lęgota Adriana kl. IV c
Lipińska Izabela kl. IV c
Lipka Urszula kl. IV d
Ludwiniak Piotr kl. IV e
Łada Justyna kl. IV a 
Maletka Katarzyna kl. IV g
Malinowski Paweł kl. IV e
Maliszewski Grzegorz kl. IV d
Maliszewski Marcin kl. IV d
Maliszewski Michał kl. IV d
Markowska Anna kl. IV a 
Mastalerczuk Urszula kl. IV f
Mazurczak Magdalena kl. IV g
Mazurek Beata kl. IV g
Michaluk Rafał kl. IV e
Mikołajczuk Katarzyna kl. IV g
Mikołajczuk Magdalena kl. IV f
Mikołajczuk Magdalena Marta kl. IV b
Mikołajczuk Weronika kl. IV f
Milik Łukasz kl. IV d
Miłkowska Maria kl. IV c
Miszczuk karolina kl. IV b
Miszczuk Łukasz kl. IV e
Młyńska Katarzyna kl. IV a 
Młynik Karolina kl. IV g
Mosiej Edyta kl. IV f
Mosiej Emilia kl. IV f
Mućka Tomasz kl. IV e
Murawski Michał kl. IV g
Muszyński Aleksander kl. IV e
Nasiłowska Urszula kl. IV g
Oderkiewicz Bożena kl. IV f
Ogrodowicz Kamila kl. IV b
Oleszczuk Marlene kl. IV f
Olucha Monika kl. IV f
Osipiak Mariusz kl. IV e
Ostrowska Katarzyna
Otulak Marta kl. IV a 
Paczuska Emilia kl. IV d
Paderewski Michał kl. IV g
Pec Anna kl. IV b
Peńsko Maria kl. IV a 
Pędzich Anna kl. IV b
Pietrzuk Anna kl. IV g
Pietrzykowska Justyna kl. IV g
Piotrowska Anna kl. IV c
Piotrowska Anna kl. IV d
Piwko Rafał kl. IV c
Pniewski Andrzej kl. IV d
Pogorzelska Beata kl. IV f
Pohadajło Monika kl. IV e
Poławska Jolanta kl. IV f
Prządka Magdalena kl. IV g
Przesmycka Edyta kl. IV d
Przyborowska Magdalena kl. IV d
Ratyńska Anna kl. IV e
Rosińska Aleksandra kl. IV e
Rucińska Agnieszka kl. IV b
Rytel Piotr kl. IV a 
Salach Anna kl. IV d
Salach Ewa kl. IV a 
Sandrykowicz Dagmara kl. IV b
Sawicka Agnieszka kl. IV f
Sawicka Ewa kl. IV e
Sekuła Joanna kl. IV g
Siemion Magdalena kl. IV g
Siemion Milena kl. IV f
Sikorska Agata kl. IV g
Sikorska Marlena kl. IV d
Sikorska Monika kl. IV d
Siwa Dawid kl. IV e
Siwa Dominika kl. IV c
Skarżyńska Amelia kl. IV c
Snochowska Magdalena kl. IV e
Solczak Grzegorz kl. IV g
Sowa Małgorzata kl. IV c
Sójka Piotr kl. IV d
Spalitabaka Kamil kl. IV a 
Steć Ewa kl. IV c
Stelmaszczuk Agnieszka kl. IV a 
Strus Izabela kl. IV c
Strzała Agata kl. IV b
Atrzała Anna kl. IV e
Strzałkowska Beata kl. IV b
Suchożebrski Daniel kl. IV d
Sypnik Iwona kl. IV c
Szajko Magdalena kl. IV e
Szajko Michał kl. IV a 
Szewruk Milena kl. IV c
Szybka Agnieszka kl. IV c
Szymańska Anna kl. IV d
Świnarska Katarzyna kl. IV d
Świnarski Piotr kl. IV a 
Taratuj Sebastian kl. IV d
Tchórznicki Krzysztof
Toczko Dorota kl. IV e
Tomaszewska Magdalena kl. IV a 
Tomkiel Agnieszka kl. IV f
Trusiak Paweł kl. IV a 
Ufnal Jakub kl. IV a 
Uścińska Katarzyna kl. IV b
Walenciej Krzysztof kl. IV a 
Wantusiak Paweł kl. IV e
Wasilewski Łukasz kl. IV a 
Wasiluk Małgorzata kl. IV b
Wawryło Anna kl. IV g
Wąsowski Grzegorz kl. IV e
Wąsowski marcin kl. IV g
Wdowiński Przemysław kl. IV a 
Wielogórska Izabela kl. IV g
Wierzbicki Rafał kl. IV a 
Więckowski Mariusz kl. IV f
Wilk Martyna kl. IV a 
Witokwska Anna kl. IV b
Włodarczyk Aleksandra kl. IV c
Wyglądała Monika kl. IV c
Wyrzykowska Barbara kl. IV c
Zatorska Ewelina kl. IV a 
Zawadzka Izabela kl. IV a 
Zielińska Paulina kl. IV a 
Żółkowska Ewelina kl. IV b 
 
 

BIP RSS
 
CMS Toruń