ABSOLWENCI

absolwenci rocznika 2004

 

Antoniak Anna kl. IV b
Augustyniak Agnieszka kl. IV b
Bakońska Agnieszka kl. IV g
Bańkowski Paweł kl. IV f
Bartnik Arkadiusz kl. IV e
Batorowicz Łukasz kl. IV e
Bazelczuk Sylwia kl. IV g
Beroud Maria kl. IV b
Bielarski Karol kl. IV a 
Bień Martyna kl. IV d
Bieńkowska Anna kl. IV d
Biernacka Beata kl. IV c
Błońska Iwona kl. IV f
Błoński Rafał kl. IV d
Bogucka Agata kl. IV a 
Borychowska Aneta kl. IV b
Borys Sylwester kl. IV f
Buczyński Marek kl. IV e
Byszewski Szymon kl. IV e
Chomka Katarzyna kl. IV f
Chormańska Martyna kl. IV g
Cibor Dorota kl. IV f
Cieplińska Marta kl. IV b
Ciołkowski Adam kl. IV a 
Czapski Piotr kl. IV g
Czarkowska Patrycja kl. IV a 
Częścik Agnieszka kl. IV c
Czuba Jolanta kl. IV a 
Dec Justyna kl. IV b
Dec Maciej kl. IV d
Denisiuk Marlena kl. IV g
Deoniziak Łukasz kl. IV d
Dereniowski Marcin kl. IV d
Dębski Maciej kl. IV f
Dmowska Katarzyna kl. IV c
Dmowski Karol kl. IV d
Domańska Marta kl. IV c
Dudek Grzegorz kl. IV f
Ewiak Mariusz kl. IV d
Ewiak Mariusz kl. IV f
Flisiuk Eliza kl. IV b
Gaczyński Piotr kl. IV a 
Godlewska Anna kl. IV b
Graczyk Magdalena kl. IV a 
Grądzki Konrad kl. IV d
Gromek Kamil kl. IV f
Gruszczyńska Katarzyna kl. IV c
Grzeszczuk Agnieszka kl. IV e
Iwanowska Anna kl. IV g
Jakubik Mariusz kl. IV e
Jakubowski Tomasz kl. IV f
Janista Robert kl. IV a 
Jaseńczuk Edyta kl. IV a 
Jasieńczuk Dorota kl. IV b
Jasiński Grzegorz kl. IV e
Jurczak Katarzyna kl. IV f
Kaługa Krzysztof kl. IV e
Kamińska Martyna kl. IV d
Kanabrodzka Izabela kl. IV b
Kapusta Bartosz kl. IV e
Karczewska Eliza kl. IV e
Kirkicki Maciej kl. IV a 
Kisieliński Piotr kl. IV a 
Kloch Jakub kl. IV f
Kloch Michał kl. IV e
Kluczyńska Agnieszka kl. IV d
Kobyliński Adam kl. IV a 
Kobyliński Michał kl. IV d
Kochański Tomasz kl. IV d
Koć Daniel kl. IV f
Kokocińska Klaudia kl. IV b
Konopczyńska Agnieszka kl. IV g
Kowal Olga kl. IV c
Kożuchowska Edyta kl. IV g
Kożuchowska Katarzyna kl. IV f
Krakowski Tomasz kl. IV e
Król Joanna kl. IV g
Kruk Paweł kl. IV f
Krycka Maria kl. IV g
Krynicka Justyna kl. IV g
Kryszczuk Karolina kl. IV b
Kuc Renata kl. IV a 
Kuczborski Jacek kl. IV c
Kukawska Edyta kl. IV g
Kulik Wioleta kl. IV c
Kur Agnieszka kl. IV c
Kur Martyna kl. IV d
Kurdzińska Milena kl. IV b
Kurowicki Andrzej kl. IV d
Kurowska Kinga kl. IV c
Kusiak Marta kl. IV c
Leszczyński Piotr kl. IV f
Lęgota Agata kl. IV e
Lipińska Ewa kl. IV c
Lipińska Izabela
Lipińska Katarzyna kl. IV g
Lipka Sylwia kl. IV d
Litwiniak Karolina kl. IV f
Łazowska Mariola kl. IV f
Łęczek Aleksandra kl. IV f
Łukasiuk Katarzyna kl. IV c
Maciak Alicja Malwina kl. IV e
Macuga Marta kl. IV d
Majewska Joanna kl. IV c
Makowska Katarzyna kl. IV a 
Maksjan Wiktoria kl. IV a 
Malinowski Bartłomiej kl. IV g
Małko Beata kl. IV g
Marcinkowska Magdalena kl. IV e
Mastalerczuk Urszula
Mazur Monika kl. IV b
Mazurczak Paweł kl. IV d
Mazurczak Sylwia kl. IV a 
Mielcarz Beata kl. IV e
Miklaszewska Olga kl. IV b
Mikołajczuk Anna
Milaszkiewicz Monika kl. IV a 
Miłobędzka Katarzyna kl. IV b
Młynarczuk Paulina kl. Iv g
Moczulska Anna kl. IV c
Moczulski Paweł kl. IV e
Molska Olga kl. IV b
Mosiej Monika kl. IV g
Mróż Marta kl. IV a 
Nasiłowska Izabela kl. IV f
Nasiłowski Robert kl. IV d
Niemirski Radosław kl. IV f
Nizińska Zofia kl. IV g
Nowotniak Agnieszka kl. IV c
Oleszczuk Hubert kl. IV f
Olędzki Hubert kl. IV g
Osipiak Justyna kl. IV g
Pierzchanowski Grzegorz kl. IV e
Pierzchlewski Bartosz kl. IV a 
Pieśniak Anna kl. IV b
Pietranik Karolina kl. IV g
Piotrowska Marlena kl. IV b
Pisarek Wioleta kl. IV e
Piwko Maciej kl. IV a 
Płachetko Dominika kl. IV a 
Pogorzelski Krzysztof kl. IV f
Pogorzelski Paweł kl. IV d
Popowski Tomasz kl. IV a 
Prokopczuk Edyta kl. IV g
Prokopczuk Sylwia kl. IV b
Przystupa Anna kl. IV g
Przywózki Grzegorz kl. IV d
Pykało Urszula kl. IV f
Ratyńska Iwona kl. IV f
Retko Julita kl. IV a 
Romaniuk Rafał kl. IV a 
Romanowska Monika kl. Iv f
Romańczuk Aleksandra kl. IV b
Romański Bartłomiej kl. IV f
Rowicki Michał kl. IV a 
Rozbicka Joanna kl. IV b
Rybiński Jarosław kl. IV d
Saczuk Aneta kl. IV g
Saczuk Natalia kl. IV g
Sadowa Lidia kl. IV c
Samulak Grzegorz kl. IV d
Sekuła Agata kl. IV a 
Sienczewska Magdalena kl. IV b
Siwa Małgorzata kl. IV b
Skała Sebastian kl. IV g
Skonieczna Ewelina kl. IV b
Skorupka Joanna kl. IV e
Skorupka Piotr kl. IV e
Skup Edyta kl. IV g
Skup Kamil kl. IV d
Sobieszczak Kamila kl. IV b
Sobolewska Dominika kl. IV c
Sobolewska Paulina kl. IV f
Soszka Michał kl. IV f
Stasiuk Damian kl. IV d
Stelęgowska Marta kl. IV g
Stolarczyk Grzegorz kl. IV b
Strąk Katarzyna kl. IV b
Strus Sławomir kl. IV e
Strzała Aleksandra kl. IV a 
Suchożebrska Mariola
Supeł Anna kl. IV g
Suproń Emilia kl. IV d
Szcześniak Magdalena kl. IV c
Szymański Mariusz kl. IV e
Szymczyk Emilia kl. IV d
Ślebzak Ewa kl. IV g
Ślepowrońska Iwona kl. IV e
Świętochowski Piotr kl. IV f
Świnarski Rafał kl. IV d
Świszczewski Łukasz kl. IV d
Tararuj Ewelina kl. IV e
Todorska Małgorzata kl. IV c
Tomczuk Kamil kl. IV d
Trębicka Katarzyna kl. IV e
Turowski Michał kl. IV f
Ufnal Paulina kl. IV a 
Uściński Michał kl. IV d
Walczuk Agnieszka kl. IV c
Wdowińska Agnieszka kl. IV b
Welikow Katrin kl. IV a 
Wiak Marek kl. IV f
Wierzbicka Anna kl. IV b
Wierzbicka Beata kl. IV d
Wierzbicka Dorota kl. IV e
Wierzbicka Małgorzata kl. IV c
Wierzbicka Małgorzata kl. IV e
Wierzbicki Sylwester kl. IV e
Więsak Katarzyna kl. IV a 
Wikieł Agata kl. IV a 
Wiktorzak Paweł kl. IV g
Wilk Justyna kl. IV c
Wiśniewska Emilia kl. IV c
Wójcik Kamila kl. IV e
Wrzosek Daria kl. IV c
Wyczółkowska Marta kl. IV b
Wyszogrodzki Tomasz kl. IV f
Zawadzka Joanna kl. IV g
Zawadzka Karolina kl. IV d
Zdzieborska Urszula kl. IV c
Zębrowska Agnieszka kl. IV e
Żochowska Beata kl. IV a 
Żółkowska Katarzyna kl. IV g 
 

BIP RSS
 
CMS Toruń