ABSOLWENCI

absolwenci rocznika 2005

 

Adamczuk Magdalena kl. III c
Ambroziak Marta kl. III a 
Ambroziak Mateusz kl. III h
Ambroziak Paweł kl. III a 
Ardej Sylwia kl. III f
Badura Paweł kl. III c
Bałkowiec Małgorzata kl. III a 
Barej Marek kl. III h
Bartnik Edyta kl. III d
Bazelczuk Tomasz kl. III a 
Bazylczuk Urszula kl. III d
Bielawski Paweł kl. III a 
Bielińska Agnieszka kl. III f
Bielińska Magdalena kl. III d
Bieliński Piotr kl. III b
Biernacka Patrycja kl. III f
Bindas Krzysztof kl. III g
Bocian Paulina kl. III f
Bogucki mateusz kl. III f
Borysiewicz Katarzyna kl. III d
Brewczuk Andrzej kl. III e
Brzozowska Magdalena kl. III g
Buczyńska Marlena kl. III b
Bujalska Iwona kl. III d
Bujalski Marcin kl. III h
Bulik Cezary kl. III d
Byczuk Emilia kl. III h
Chałupka Krzysztof kl. III g
Chmielewska Bibianna kl. III c
Chwiła Aleksandra kl. III d
Ciborowski Kamil kl. III c
Cierebiej Michalina kl. III a 
Czapski Piotr kl. III b
Czorniej Ilona kl. III b
Domchowski Grzegorz kl. III e
Dmowski Konrad kl. III e
Dolińska Ewa kl. III f
Domańska Magdalena kl. III e
Ferenc Ewelina kl. IIII d
Filiks Daniel kl. III g
Filipek Sylwia kl. III f
Filipiak Magdalena kl. III c
Flaziński Paweł kl. III e
Frączek Sylwia kl. III a 
Fronczak Eliza kl. III c
Gawroński Dariusz kl. III e
Gawrysiuk Grzegorz kl. III c
Główka Marcin kl. III e
Gontarz Wioleta kl. III e
Góźdź Sandra kl. III c
Grelik Joanna kl. III f
Gryczewska Elwira kl. III b
Haraszewska Magdalena kl. III e
Hilaruk Justyna kl. III g
Hudoń Damian kl. III h
Iwaniuk Mariusz kl. III e
Iwaniuk Monika kl. III e
Iwański Tomasz kl. III f
Jakoniak Karolina kl. III c
Janista Katarzyna kl. III g
Jaszczuk Monika kl. III b
Jurczak Karolina kl. III a 
Kalbarczyk Aneta kl. III f
Kalicka Beata kl. III a 
Kalicka Monika kl. III b
Kalicki Tomasz kl. III b
Kalinowski mateusz kl. III d
Kamińska Olga kl. III f
Kamont Iwona kl. III h
Kamont Tomasz kl. III h
Karakula Judyta kl. III g
Kędziora Tomasz kl. III g
Klimczuk Kamil Kl. III a 
Kolanek Tomasz kl. III d
Kołodziej Krzysztof kl. III a 
Kołodziejak Justyna kl. III h
Korman Emilia kl. III c
Kosela Kamil Kl. III b
Kostrzewska Magdalena kl. III f
Kotowicz Olga kl. III h
Kozak Milena kl. III c
Kozak Tomasz kl. III a 
Kozłowski Paweł kl. III e
Kraska Anna kl. III d
Kraska Ewa kl. III d
Kraska Urszula kl. III h
Krasnodębska Marta kl. III f
Krasnodębska Olga kl. III a 
Krasnodębski Maciej kl. III c
Krasowski Krzysztof kl. III f
Krawiecka Katarzyna kl. III d
Król Paweł kl. III h
Król Sylwia kl. III e
Kruszewska Urszula kl. III h
Kruszewski Jakub kl. III f
Krycka Beata kl. III a 
Kryńska Kinga kl. III h
Krysiak Magdalena kl. III f
Krysiak Tomasz kl. III a 
Krzymowska Elwira kl. III e
Księżopolski jakub kl. III d
Kuc Beata kl. III a 
Kuc Emilia kl. III c
Kuc Kamil kl. III c
Kujawa Michał kl. III e
Kulik Marta kl. III d
Kuzak Justyna kl. III f
Lachowska Monika kl. III f
Lenart Marta kl. III g
Lesiuk Monika kl. III c
Leszczyńska Katarzyna kl. III c
Lewocik Przemysław kl. III h
Lisiecka Aleksandra kl. III h
Łagoda Paulina kl. III b
Łasek Daniel kl. III h
Ługowska Paulina kl. III a 
Łukasiuk Radosław kl. III g
Madoń Sylwia kl. III d
Maksjan Paulina kl. III b
Malinowska Katarzyna kl. III h
Marchel Zbigniew kl. III f
Marcjaniuk Emilia kl. III e
Mazur Andrzej kl. III f
Mazurczak Magdalena kl. III f
Mazurczak Piotr kl. III a 
Michałowska Magdalena kl. III g
Mikołajczuk Rafał kl. III b
Mitura Anna kl. III b
Młynarczuk Karolina kl. III b
Młynik Ewa kl. III a 
Mosiej Monika kl. III h
Mosiej Sylwester kl. III g
Mostowiec Marta kl. III h
Mróz Marcin kl. III g
Nazarczuk Anna kl. III f
Niedziółka Ewa kl. III h
Niemirska Urszula kl. III b
Niewiadomska Elwira kl. III h
Nowakowski Łukasz kl. III b
Nowaszewska Magdalena kl. III c
Omelańczuk Adam kl. III e
Omieciuch Łukasz kl. III a 
Osińska Magdalena kl. III d
Ostromecki Michał kl. III b
Paczuska Magdalena kl. III h
Paczuska Małgorzata kl. III c
Paćko Aleksandra kl. III g
Pawelec Paweł kl. III e
Pietruczanis Paulin kl. III d
Piotrowska Kinga kl. III d
Piwko Aleksandra kl. III a 
Płocki Filip kl. III b
Pogorzelski Hubert kl. III f
Połosa Dorota kl. III d
Poszust Joanna kl. III c
Poźniak Mariusz kl. III e
Prokopczuk Damian kl. III e
Protazy Krzysztof kl. III h
Prządka Michał kl. III d
Przesmycka Anna kl. III f
Przesmycka Paulina kl. III c
Przewoźnik Paweł kl. III h
Przywóski Konrad kl. III a 
Puchała Łukasz kl. III f
Radziszewski karol kl. III b
Remiszewska Judyta kl. III a 
Replin Piotr kl. III g
Romaniuk Anna kl. III g
Romańczuk Sylwia kl. III e
Romański Filip kl. III a 
Rosochacki Przemysław kl. III d
Rozbicka Monika kl. III d
Rutkowska justyna kl. III d
Rycembel Katarzyna kl. III g
Rzewnicki kamil kl. III b
Sacewicz Marcin kl. III g
Saczuk Dorota kl. III c
Sadło Luiza kl. III f
Sadokierska Małgorzata kl. III b
Sejbuk Wioleta kl. III b
Seroczyński marek kl. III h
Sikorska Wioleta kl. III c
Skorupka Szymon kl. III d
Skorupka Wojciech kl. III e
Skowron Paulina kl. III d
Skup Anna kl. III b
Skupiewska Urszula kl. III h
Smolik Ewa kl. III f
Smolik Przemysław kl. III a 
Smuniewska Milena kl. III d
Sobotka Monika kl. III g
Soszka Joanna kl. III c
Soszyńska Patrycja kl. III g
Staniszewski Michał kl. III b
Steć Łukasz kl. III h
Steć Marcin kl. III d
Stelęgowska Sylwia kl. III h
Strąk Agnieszka kl. III c
Strzała Rafał kl. III e
Strzała Wioleta kl. III b
Szymaniak Monika kl. III e
Śmiejkowska Ewelina kl. III c
Środa Oktawiusz kl. III h
Świnarska Edyta kl. III g
Tararuj Sylwia kl. III f
Telakowiec Dorota kl. III b
Tomczuk Anna kl. III c
Tomczuk Anna kl. III f
Trusiak Katarzyna kl. III c
Trusiak Marta kl. III h
Truszkowska Beata kl. III f
Truszkowski Michał kl. III a 
Trzcińska Patrycja kl. III b
Tymińska Joanna kl. III f
Urban Edyta kl. III c
Uścińska Katarzyna kl. III d
Wadas Karolina kl. III e
Wałachowska Paulina kl. III d
Welikow Patrycia kl. III a 
Wesołowska Anna kl. III e
Wilk Wojciech kl. III e
Witkowska Monika kl. III h
Włodowiec Małgorzata kl. III d
Wojewódzka Marlena kl. III c
Wolska Aneta kl. III f
Woźniak Damian kl. III e
Wróblewska Joanna kl. III h
Wróblewski Łukasz kl. III b
Wyszomierska Eliza kl. III g
Wyszomierska Magdalena kl. III g
Zacharewicz Sylwia kl. III g
Zadrożna Dominika kl. III e
Zakrzewska Justyna kl. III c
Zakrzewska Renata kl. III h
Załęski Dariusz kl. III e
Zawadzka Małgorzata kl. III f
Zawadzka Paulina kl. III d
Zawadzki Paweł kl. III a 
Zembrowska Katarzyna kl. III c
Zembrowski Grzegorz kl. III a 
Zubańska Aleksandra kl. III c
Zygmunt Marcin kl. III g
Żochowska Dominika kl. III g
Żochowska Sylwia kl. III e 
 

BIP RSS
 
CMS Toruń