2020-02-06 BAL STUDNIÓWKOWY

Bal studniówkowy maturzystek, maturzystów z I Liceum już za nami. Odbył się 1 lutego 2020. Niech data ta pozostanie w pamięci każdej osoby, niech stanie się początkiem sukcesów wieku dorosłego. Wspomnieniem lat licealnych, pełnych koleżeństwa, przyjażni, wspólnie spędzonego czasu w murach szkolnych.

Na balu studniówkowym gościliśmy Starostę Sokołowa Podlaskiego Panią Elżbietę Sadowską. Także Przewodniczącego Rady Powiatu Pana Jacka Odziemczyka oraz przedstawiciela Zarządu Rady Powiatu Sokołowa Podlaskiego Pana Ryszarda Domańskiego. Dziękujemy za przybycie, uświetnienie swą obecnością ważnego wydarzenia w życiu maturzystów i całej szkoły.

Dyrektor I Liceum Pani Teresa Oliwińska dodała wiele nadziei, otuchy. Wierzymy, że Jej życzenia wpłyną bardzo motywująco na jakość nauki maturzystów i ich samopoczucie.

Uczennicom, uczniom klas trzecich towarzyszyli Wychowawcy, Nauczyciele i oczywiście niezastąpieni Rodzice. Bal studniówkowy, jak każdy, należy do wspaniałych pod każdym względem, godnie wpisuje się w tradycję naszej szkoły. Niezwykły polonez na kilkadziesiąt par przygotowała Pani Agnieszka Marcyniuk.