2019-02-23 BAL STUDNIÓWKOWY W I LICEUM

STUDNIÓWKA W I LICEUM

Maturzyści - wraz z rodzicami reprezentowanymi przez przewodniczącą Rady Rodziców Katarzynę Smuniewską i sekretarz Annę Chmiel oraz wychowawcami: Małgorzatą Kacprzyk, Urszulą Kosieradzką, Janem Niemirką, Walentym Walenciejem - gościli na swym niepowtarzalnym balu studniówkowym Dyrektor Szkoły Teresę Oliwińską, Wicedyrektor Szkoły Monikę Pasik oraz gości specjalnych: Starostę Sokołowa Podlaskiego Elżbietę Sadowską i Przewodniczącego Rady Powiatu Sokołowskiego Jacka Odziemczyka. List okolicznościowy wystosował Senator Waldemar Kraska.

Uroczystość prowadzili uczniowie klasy trzeciej humansitycznej. Część artystyczną przygotował szkolny zespół "Preludium".

Gratulujemy maturzystom wspaniałego balu, wrażeń, o których sądzimy, iż są niezatarte, żywe na zawsze i wyjątkowe.