2019-09-09 Dwa konkursy polonistyczne - zgłoszenia do 27 września

Nauczyciele języka polskiego zachęcają wszystkich chętnych, otwartych na polonistyczne wyzwania uczennice, uczniów do wzięcia udziału w prestiżowych konkursach litearackich.

Jeden dotyczy ortografii, jeden poprawności językowej.

Regulamin konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

Regulamin konkursu "Z ortografią na co dzień".

Konkurs jest ogólnopolski, zewnętrzny, płatny. Organizatorem jest Centrum Edukacji Humanistycznej "Logos" z siedzibą w Jasienicy Mazowieckiej.

Osoby chętne proszone są o zgłoszenia do 27 września do polonistów. Ostateczny termin zgłoszenia - 30 września.

Osoby, dla których koszt konkursu jest pewną przeszkodą, proszone są o infomację. Regulamin przewiduje możliwość indywidualnego braku opłaty.

Powodzenia. Czekamy na osoby chętne i odważne.

Dorota Bartnik, Małgorzata Kacprzyk, Urszula Kosieradzka

Anna Kuryłek, Katarzyna Skibniewska