2019-06-06 JĘZYK ANGIELSKI

KONKURS WYMOWY ANGIELSKIEJ

7 czerwca 2019, w Instytucie Polonistyki i Neofilologii UPH w Siedlcach, odbył się "Konkurs wymowy angielskiej".

Każdy z uczestników mógł sprawdzić swoje umiejętności w dwóch zadaniach: wygłoszeniu wcześniej przygotowanego fragmentu tekstu oraz odczytaniu wylosowanego zestawu kłopotliwych wyrazów angielskich. I LO reprezentowali uczniowie: Kacper Chomka, Zuzanna Chmielewska, Patryk Kisieliński, Kamil Siwiński. Talent językowy uczniów I LO został doceniony. Kacper Chomka został laureatem, zdobył III miejsce, natomiast Patryk Kisieliński i Kamil Siwiński otrzymali wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach z językiem Szekspira.

Joanna Trandziuk