2019-12-19 JĘZYK ROSYJSKI

.

MIĘDZYSZKOLNA WYMIANA KARTEK ŚWIĄTECZNYCH

PISANYCH W JĘZYKU ROSYJSKIM

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas 1Ap, 1Bp, 1Dp, 1Cg, 1Dg, 2A, 2C, 2D i 2E naszej szkoły (uczący się języka rosyjskiego) wzięli udział w międzyszkolnej wymianie kartek świątecznych. Nasi uczniowie własnoręcznie wykonali piękne kartki oraz napisali życzenia w języku rosyjskim. Zostały one wysłane do rówieśników z Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, Liceum Ogólnokształcącego im. St. Staszica w Pleszewie oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Grudziądzu. Do naszej szkoły także dotarły kartki z życzeniami, które sprawiły uczniom dużo radości. Taka wymiana pozwala na kultywowanie tradycji świątecznych. Dzięki niej mogliśmy również wykorzystać w praktyce swoje umiejętności językowe. W przyszłym roku z pewnością będziemy chcieli to powtórzyć.

Za wszystkie piękne życzenia, które otrzymaliśmy, serdecznie dziękujemy!

Agnieszka Babicka

.