2018-02-09 JUBILEUSZ I LO

Przeszłość organizuje się wciąż na nowo, wraz z teraźniejszością. SARTRE

15 września 2018 roku społeczność I Liceum imienia

Marii Skłodowskiej-Curie

świętuje 70-lecie powstania.

Radość jubileuszu chcemy dzielić z Państwem - Władzami Miasta i Powiatu, Pracownikami instytucji oświatowych, kulturalnych, społecznych oraz Kadrą i Pracownikami Szkoły z lat minionych, Rodzicami uczniów, przede wszystkim Absolwentami wszystkich lat, od roku 1948, wszystkimi sympatykami szkolnych zdarzeń, jakie miały miejsce w murach szkolnych, najpierw przy ulicy Kupientyńskiej, a następnie Sadowej 11.

H A R M O N O G R A M

Od 9.00 - rejestracja, możliwość spotkania się w kawiarenkach z absolwentami, nauczycielami, pracownikami przez cały dzień.
10.00 - uroczysta msza w kościele salezjanów
11.30 - część oficjalna uroczystości
Od 13.30 do 17.00 - obiad, czas na spotkania w kawiarenkach
17.00 - piknik

Może ktoś rozpoznaje osoby i rok wykonania zdjęcia?

Osoba druga od lewej - Profesor Barbara Filipowicz (historia, wiedza o społeczeństwie).

Inne wspomnienia i zdjęcia będą pojawiać się sukcesywnie. Zachęcamy do zapisywania refleksji czy nagrywania ich w szkole, przesyłania zdjęć; celem zamieszczania ich na stronie szkoły (kontakt poprzez sekretariat lub bezpośrednio z nauczycielami  języka polskiego). Z góry dziękujemy.

Społeczność I Liceum