strona główna

2019-06-15 KONKURSY POWIATOWE

 

KONKURSY POWIATOWE

DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

12 czerwca 2019 odbyło się podsumowanie kolejnej edycji Powiatowych Konkursów Przedmiotowych dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych, organizowanych przez I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie pod patronatem Starosty Sokołowskiego. Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Sokołowskiego dla laureatów 13 konkursów przedmiotowych wręczyła Pani Elżbieta Sadowska, Starosta Sokołowski wspólnie z Panią Teresą Oliwińską, Dyrektor I LO w Sokołowie Podlaskim.

Tegoroczna edycja Powiatowych Konkursów Przedmiotowych była wyjątkowa pod względem liczby uczestników. Do konkursów przystąpiło  449 osób. Byli to zarówno uczniowie gimnazjów, jak i po raz pierwszy uczniowie szkół podstawowych. Oto wyniki:

IX Powiatowy Konkurs Historyczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:

1.       Mateusz Mikołajczuk, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim

2.       Jakub Teodorczuk,  SG w Sokołowie Podlaskim

3.       Zuzanna Baczewska,  SG w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:

Zuzanna Ślepowrońska,  SP Nr 4 w Sokołowie Podlaski

Paweł Bartczuk , SP w Kosowie Lackim

Paweł Woźniak , SSP w Sokołowie Podlaskim

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:

Wiktor Jóźwiuk,  SG w Sokołowie Podlaskim

Mateusz Orzełowski,  SG w Sokołowie Podlaskim

Jakub Pogorzelski , SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:

Joachim Ufnal,  SSP w Sokołowie Podlaski

Julia Czarnocka Zespół Szkół w Sterdyni

Julia Jurczak,   SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim

 

VIII Powiatowy Konkurs Języka Rosyjskiego dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:

Klaudia Antolik,  Gimn. Nr 2

Amelia Kalisiak , Jabłonna Lacka

Piotr Remiszewski, Gimn. Nr 1

szkoły  podstawowe:

Julia Wielogórska,  SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim

Małgorzata Pyrzanowska,  SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim

Kinga Bujalska,  SP Nr 4 w Sokołowie Podlaskim

 

IX Powiatowy Konkurs Języka  Niemieckiego dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:

Zuzanna Baczewska,  SG w Sokołowie Podlaskim

Aleksandra Maliszewska,  SG w Sokołowie Podlaskim

Jakub Teodorczuk,  SG w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:

Paweł Borysiak, SSP w Sokołowie Podlaskim

Anna Niedźwiedź, SSP w Sokołowie Podlaskim

Adam Jagiełło, SSP w Sokołowie Podlaskim

X Powiatowy Konkurs Chemiczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:

1.       Patrycja Danielak,  Zespół Szkół w Sterdyni SP

2.       Jakub Teodorczuk,  SG w Sokołowie Podlaskim

3.       Zuzanna Baczewska,  SG w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:

Julia Czarnocka, Zespół Szkół w Sterdyni Szkoła Podstawowa

Wojciech Toporowski, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Olga Janista,  SP Nr2 w Sokołowie Podlaskim

 

X Powiatowy Konkurs Literacki „U Marysi” dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:

Piotr Remiszewski, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim

Zuzanna Lemieszek, SP Nr 3 w Sokołowie Podlaskim

Aleksandra Bożek, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:

Michał Nowicki, SP Nr 4 w Sokołowie Podlaskim

Jakub Rzewnicki, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Julia Jurczak, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim

 

V Powiatowy Konkurs Polonistyczny "Spotkania Recytatorów U Marysi" dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych:

gimnazja:

Katarzyna Wiceńciak,  ZS Repki

Kamila Rucińska,  SG w Sokołowie Podlaskim

Gabriela Toczyska, SG w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:

Julia Stańska, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Dominika Krejckant, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Rafał Maleszewski SSP w Sokołowie Podlaskim

 

IX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:

Jakub Teodorczuk,  SG w Sokołowie Podlaskim

Mateusz Mikolajczuk,  SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim

Bartosz Kostrzewa, SG w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:

Lilianna Karakula, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Aleksandra Czerkas,  SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Olga Bukowicka, SP Nr 3 w Sokołowie Podlaskim

 

IX Powiatowy Konkurs Fizyczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:

Tomasz Pasik,  SG w Sokołowie Podlaskim

Jakub Teodorczuk,  SG w Sokołowie Podlaskim

Piotr Remiszewski, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:

Agnieszka Brewczuk, SSP w Sokołowie Podlaskim

Michał Tarnowski, SSP w Sokołowie Podlaskim

Julia Jurczak,  SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim

XIII  Powiatowy Konkurs Informatyczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:

1.      Mateusz Orzełowski , SG w Sokołowie Podlaskim

2.      Piotr Remiszewski,  Gimnazjum przy SP 6 w Sokołowie Podlaskim

3.      Natalia Brzezik , Gimnazjum przy SP 6 w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe

1.       Jarosław Sekuła,  SP Grochów

 

X Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego  dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:

1.      Agnieszka Bala, PG Nr 2 w Sokołowie Podlaskim

2.      Aleksandra Zając,  PG Nr 2 w Sokołowie Podlaskim

3.      Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:

1.      Michał Tarnowski, SSP w Sokołowie Podlaskim

2.      Julia Niemirka, SP Jabłonna Lacka

3.      Gabriela Sobolewska , SP Grochów

X Powiatowy Konkurs Biologiczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:

1.       Amelia Prokopczuk, Gimnazjum w Sterdyni

2.       Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim

3.       Piotr Remiszewski , PG NR 1 w Sokołowie Podlaskim

szk  szkoły podstawowe: 

s     Wojciech Toporowski, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim

2.      Joachim Ufnal, SSP w Sokołowie Podlaskim

3.      Kacper Wyszomierski, SP NR 1 w Sokołowie Podlaskim

X Powiatowy Konkurs z Geografii dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:

1.      Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim

2.      Radosław Wyszomierski, SP w Kosowie Lackim

3.      Aleksandra Maliszewska, SG w Sokołowie Podlaskim

      szkoły podstawowe

1.      Julia Czarnocka, SP w Sterdyni

2.      Aleksander Szybka, PSP nr 4 w Sokołowie Podlaskim

3.      Wojciech Toporowski, PSP nr 1 w Sokołowie Podlaskim

BIP RSS
 
CMS Toruń