strona główna

2017-06-13 KONKURSY POWIATOWE DLA GIMNAZJALISTÓW

 

Konkursy powiatowe dla gimnazjalistów


Starostwo Powiatowe Sokołów Podlaskim patronuje cieszącym się od wielu lat popularnością konkursom przedmiotowym.

Składamy wyrazy podziękowania dla Zarządu Starostwa Powiatowego Sokołów Podlaski za ufundowanie nagród, które otrzymali utalentowani gimnazjaliści, przynosząc radość swym Rodzicom, szkolnym Opiekunom, Dyrektorom szkół.


 

KONKURS BIOLOGICZNY

Adrian Strus - Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim - 1 miejsce

Joanna Żochowska - Gimnazjum w Bielanach - 2 miejsce

Martyna Kożuchowska - Gimnazjum w Bielanach - 2 miejsce

Piotr Kacprzyk - Salezjańskie Gimnazjum - 2 miejsce

KONKURS CHEMICZNY

Marlena Kulikowska - Gimnazjum w Ceranowie - 1 miejsce

Mateusz Szykuć - Salezjańskie GImnazjum - 1 miejsce

Agnieszka Sobieska - Salezjańskie Gimnazjum - 2 miejsce

Adrian Strus - Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim - 3 miejsce

KONKURS FIZYCZNY

Mikołaj Próchenko - Salezjańskie Gimnazjum - 1 miejsce

Piotr Kacprzyk - Salezjańskie GImnazjum - 2 miejsce

Mateusz Szykuć - Salezjańskie Gimnazjum - 3 miejsce

KONKURS GEOGRAFICZNY

Piotr Kacprzyk - Salezjańskie Gimnazjum - 1 miejsce

Alicja Protasiuk - Gimnazjum w Repkach - 2 miejsce

Adam Wojtkowski - Gimnazjum w Kosowie Lackim - 2 miejsce

KONKURS HISTORYCZNY

Piotr Kacprzyk - Salezjańskie Gimnazjum - 1 miejsce

Sandra Sikorska - Salezjańskie Gimnazjum - 2 miejsce

Maja Mazur - Salezjańskie Gimnazjum - 3 miejsce

Karol Pieńkowski - Gimnazjum w Repkach - 3 miejsce

KONKURS INFORMATYCZNY

Piotr Kacprzyk - Salezjanskie Gimnazjum - 1 miejsce

Piotr Wyszomierski - Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim - 2 miejsce

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Maria Żebrowska - Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim - 1 miejsce

Piotr Kacprzyk - Salezjańskie Gimnazjum - 2 miejsce

Zofia Rosińska - Salezjańskie Gimnazjum - 3 miejsce

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Katarzyna Nowak - Gimnazjum Salezjańskie - 1 miejsce

Milena Bieniak - Gimnazjum w Grochowie - 2 miejsce

Zofia Rosińska - Salezjańskie Gimnazjum - 3 miejsce

Piotr Kacprzyk - Salezjańskie GImnazjum - 3 miejsce

KONKURS JEZYKA ROSYJSKIEGO

Szymon Bartosiak - Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim - 1 miejsce

Paulina Kaniuk - Gimnazjum w Skibniewie - 2 miejsce

Dominika Jurczak - Gimnazjum w Stredyni - 3 miejsce

KONKURS LITERACKI

Piotr Kacprzyk - Salezjańskie gimnazjum - 1 miejsce

Maja Mazur - Salezjańskie Gimnazjum - 2 miejsce

Sandra Sikorska - Salezjąńskie Gimnazjum - wyróżnienie

Adrianna Kosińska - Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim - wyróżnienie

KONKURS "III SPOTKANIA RECYTATORÓW"

Karolina Królikowska - Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim - 1 miejsce

Ewa Maleszewska - Gimnazjum w Skibniewie - 2 miejsce

Roksana Kurowicka - Salezjańskie Gimnazjum - wyróżnienie

Paulina Pieńkowska - Gimnazjum w Grochowie - wyróznienie

KONKURS MATEMATYCZNY

Patrycja Baczewska -Salezjańskie Gimnazjum - 1 miejsce

Mateusz Szykuć - Salezjańkie Gimnazjum - 1 miejsce

Zofia Rosińska - Salezjańskie Gimnazjum - 2 miejsce

Piotr Kacprzyk - Salezjańskie Gimnazjum - 3 miejsce

KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

Joanna Żochowska - Gimnazjum w Bielanach - 1 miejsce

Karolina Paderewska - Gimnazjum w Bielanach - 2 miejsce

Patrycja Turos - Salezjańskie Gimnazjum - 2 miejsce

Patryk Kisieliński - Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim - 3 miejsce

Martyna Żochowska - Gimnazjum w Bielanach - 3 miejsce

 


 

FOTOGRAFIE

BIP RSS
 
CMS Toruń