GIMNAZJALIŚCI

Konkursy przedmiotowe 2016

 

        


 

Nagrodzeni uczestnicy

przedmiotowych konkursów powiatowych

pod patronatem Starosty Sokołowskiego, pana Leszka Iwaniuka

 

 

KONKURS FIZYCZNY

Cezary Moczulski, opiekun: Urszula Sowa, Gimnazjum w Jabłonnie Lackiej - 1 miejsce

Joanna Strus, opiekun: Anna Jastrzębska-Strus, Gimnazjum w Bielanach - 2 miejsce

Dominik Ratyński, opiekun: Monika Denisiuk-Świstek, Gimnazjum w Kosowie Lackim - 3 miejsce

 

KONKURS GEOGRAFICZNY

Izabella Tomczuk, opiekun: Agnieszka Błońska, Gimnazjum Salezjańskie Sokołów Podlaskim - 1 miejsce

Anna Smuniewska, opiekun: Izabela Kobylińska, Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim;

Dawid Oleszczuk, opiekun: Anna Kryczka, Gimnazjum w Kosowie Lackim - 2 miejsce ex aequo

 

KONKURS MATEMATYCZNY

Anna Mężyńska, opiekun: Wioletta Zakrzewska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim - 1 miejsce

Dawid Pasek, opiekun: Wioletta Zakrzewska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim - 2 miejsce

Marta Mąka, opiekun: Wiesława Kopania, Gimnazjum w Kosowie Lackim - 3 miejsce

 

KONKURS CHEMICZNY

Cezary Moczulski, opiekun: Urszula Sowa, Gimnazjum w Jabłonnie Lackiej - 1 miejsce

Małgorzata Skup, opiekun: Danuta Księżopolska, Gimnazjum w Bielanach - 2 miejsce

Julita Wojtczuk, opiekun: Anna Jankowska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim - 3 miejsce

 

KONKURS BIOLOGICZNY

Aleksandra Gralik, opiekun: Małgorzata Gęsina, Gimnazjum w Sabniach - 1 miejsce

Cezary Moczulski, opiekun: Jolanta Kondraciuk, Gimnazjum w Jabłonnie Lackiej - 2 miejsce

Joanna Bojar, opiekun: Jolanta Kondraciuk, Gimnazjum w Jabłonnie Lackiej - 3 miejsce

 

KONKURS INFORMATYCZNY

Dawid Ruciński, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim - 1 miejsce

Maciej Sadokierski, Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim - 2 miejsce

 

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Katarzyna Nowak, opiekun: Sylwia Skrzeszewska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim - 1 miejsce

Anna Mężyńska, opiekun: Sylwia Skrzeszewska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim - 2 miejsce

Aleksandra Szymańska, opiekun: Jerzy Iwański, Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim - 3 miejsce

 

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Małgorzata Skup, opiekun: Patrycja Ciekot, Gimnazjum w Bielanach, Dawid Ruciński, opiekun: Elżbieta Paczóska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim - 1 miejsce ex aequo

Natalia Ławecka, Julia Pogorzelska, opiekun: Elżbieta Paczóska, Gimnajzum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim - 2 miejsce ex aequo

Michał Jaszczuk, Anna Mężyńska, Sebastian Świderski, opiekun: Elżbieta Paczóska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim

Milena Żurawlewska, opiekun: Anna Zlotkowska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim - 3 miejsce ex aequo

 

KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Iryna Prylepa, opiekun: Maria Pogorzelska, Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim - 1 miejsce

Łukasz Parzonka, opiekun: Katarzyna Mątkiewicz, Gimnazjum w Sterdyni - 2 miejsce

Aleksandra Lusińska, opiekun: Sylwester Mosiej, Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim; Cezary Moczulski, Iga Mazurczak, opiekun: Justyna Krysiak, Gimnazjum w Jabłonnie Lackiej - 3 miejsce ex aequo

 

KONKURS RECYTATORSKI

Iryna Prylepa, opiekun: Małgorzata Turemka, Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim - 1 miejsce

Julia Jurczak, opiekun: Dorota Zalewska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim; Zuzanna Skrzydlewska, opiekun: Joanna Maczuga, Gimnazjum w Grochowie - 2 miejsce ex aequo

Sylwia Adamczuk, opiekun: Dorota Zalewska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim; Sebastian Pieńkowski, opiekun: Joanna Maczuga, Gimnazjum w Grochowie - wyróżnienia ex aequo

 

KONKURS LITERACKI

Wiktoria Zębacka, opiekun: Małgorzata Turemka, Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim; Julia Maliszewska, opiekun: Anna Żochowska, Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim - 1 miejsce ex aequo

Dawid Ruciński, opiekun: Dorota Zalewska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim - 2 miejsce

Gabriela Burzyńska, opiekun: Dorota Zalewska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim - 3 miejsce

 

KONKURS DZIENNIKARSKI

Redakcja z Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim - 1 miejsce

 

KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

Bartosz Gdula, opiekun: Grażyna Błońska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim - 1 miejsce

Dawid Ruciński, opiekun: Grażyna Błońska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim - 2 miejsce

Natalia Poślada, opiekun: Jacek Odziemczyk, Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim - 3 miejsce

 

KONKURS HISTORYCZNY

Mateusz Chechłowski, opiekun: Maria Bielińska, Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim - 1 miejsce

Izabella Tomczuk, opiekun: Ewa Chadaj, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim; Martyna Błońska, opiekun: Grażyna Błońska, Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podlaskim - 2 miejsce ex aequo

 


BIP RSS
 
CMS Toruń