2020-01-14 MAZOWIECKI PROGRAM STYPENDIALNY - PIOTR KACPRZYK

PIOTR KACPRZYK

MAZOWIECKI PROGRAM STYPENDIALNY

DLA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH

Tegoroczny stypendysta Prezesa Rady Ministrów i Rady Powiatu Sokołowskiego Piotr Kacprzyk, uczeń klasy maturalnej, uzyskał stypendium w ramach projektu "Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2019/2020".

Uczniowie ubiegający się o stypendium musieli wykazać się średnią ocen co najmniej 5.40 oraz średnią z trzech wybranych przedmiotów matematyczno-przyrodniczych co najmniej 5.66. Piotr spełnił bardzo trudne kryteria i zajął wysokie miejsce na liście rankingowej. W ramach projektu będzie pogłębiał wiedzę z biologii. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Mariola Dubowska