2017-09-16 MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY AIESEC

AIESEC t o projekt realizowany we współpracy z SGH.

Od poniedziałku gościmy dwoje studentów - Natię Jibladze z Gruzji i Briana Putra Baidira z Indonezji.

Goście prowadzą zajęcia w ramach lekcji języka angielskiego we wszystkich klasach naszej szkoły. Uczniowie z entuzjazmem aktywnie uczestniczą w spotkaniach. W poniedziałek odbyła się wycieczka po mieście, przybliżyliśmy studentom historię Sokołowa i pokazaliśmy najciekawsze miejsca. Wtorek - spotkanie w świetlicy pozwoliło zaprezentować polska kulturę, zaproponowaliśmy degustację polskich, tradycyjnych potraw i nauczyliśmy gości piosenek biesiadnych. W środę organizujemy ognisko u harcerzy, natomiast w czwartek wyjeżdżamy do Drohiczyna. Piątek to ostatni dzień projektu, wówczas z żalem pożegnamy gości.

Uczniowie czynnie zaangażowani w spotkania z gośćmi - Iryna Prylepa, Marcin Cichowski, Kuba Stańczyk, Magda Oniśk, Julia Pogorzelska, Ola góral, Julia Ratyńska, Gabriela Burzyńska, Aleksandra Gralik, Emilia Pełczyńska, Małgorzata Czarnecka, Julia Maliszewka, Weronika Wójcik, Gabriela Denis, Izabela Tomczuk, Izabela Sarnecka, Anna Smuniewska,Agata Bożek, Natalia Kłopotowska, Grzegorz Elgas,Olga Gąsowska. Rodzinom - Państwu Elgas oraz Ratyńskim goszczącym Natię i Briana bardzo dziękujemy :)

nauczyciele jezyka angielskiego z I Liceum.