PO LEKCJACH

Pomoc przedświąteczna (2015)

UCZNIOWIE I LICEUM POMAGAJĄ

Przedświąteczna zbiórka żywności W ostatnią sobotę (12 grudnia) wolontariusze z naszej szkoły brali udział w przedświątecznej zbiórce żywności zorganizowanej przez Caritas Polska . Pełniliśmy dyżury w sklepie „Topaz” przy ul. Piłsudskiego, gdzie dzięki ofiarności ludzi zebraliśmy 233 kg żywności oraz 610,06 zł. Pieniądze zostały przekazane na konto Caritas Diecezji Drohiczyńskiej, zaś żywność będzie przeznaczona na pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcili swój wolny czas i zaangażowali się w akcję: Kasi Gajek, Oli Turemce, Izie Gorczycy, Izie Trochimiuk, Natalii Ratyńskiej, Marysi Skórze, Miłoszowi Nurzyńskiemu, Dominice Krasce, Magdzie Chądzyńskiej, Sylwii Iwańskiej, Sylwii Radzikowskiej, Marcie Pawluczuk, Monice Kobylińskiej, Kasi Kondrackiej, Marcie Sygentowskiej, Dominice Hardej, Kindze Czarnockiej, Agacie Czarnockiej, Dominice Dmowskiej.

Opiekę nad młodzieżą w czasie zbiórki sprawowały: Małgorzata Ufnal, Monika Sawicz, Elżbieta Frączek, Małgorzata Kacprzyk, Krystyna Skorupka, Sylwester Mosiej.

Krystyna Skorupka