PO LEKCJACH

Przedświąteczna zbiórka żywności (2015)

13 i 14 marca 2015 wolontariusze z naszej szkoły brali udział w ogólnopolskiej przedświątecznej zbiórce żywności w sklepie TOPAZ przy ul. Piłsudskiego 24. Zebraliśmy 205 kg żywności oraz 551,23 zł .

Dziękujemy za poświęcony czas wolontariuszom:

Kindze Czarnockiej, Agacie Czarnockiej, , Magdzie Jaszczołt, Oldze Szustak, Kamili Frandt, Izie Trochimiuk, Ani Pomarańskiej, Karolinie Krochmal, Asi Pogorzelskiej, Agnieszce Koper, Oli Wrzosek, Dominice Hardej, Marcie Sygentowskiej, Izie Myszko, Dominice Dmowskiej, Marcie Pawluczuk, Iwonie Sopeła, Marcie Sikorskiej.

Młodzieżą w czasie zbiórki opiekowali się nauczyciele: Agata Mosiej, Jan Niemira, Małgorzata Bartosiak, Małgorzata Ufnal, Krystyna Skorupka.

Podziękowania dla dziewczyn, które pomagały w liczeniu zebranych produktów oraz pieniędzy: Agaty Czarnockiej, Natalii Kucharskiej, Kingi Kondraciuk, Anety Błońskiej, Justyny Koprowskiej.

Krystyna Skorupka