Poza nami dwa dni rekolekcji, które odbyły się w kościele salezjanów. Pierwszy dzień to refleksja i Droga Krzyżowa, drugi – msza.

Nasz rekolekcjonista to Ksiądz Marcin Koncewicz. Mówił o odpowiedzialności za swoje wybory, niezależnie od sytuacji, środowiska (ich oporu, obojętności czy pozornej akceptacji). Człowiek jest kowalem swego losu – w miejscu codziennego pobytu, w czasoprzestrzeni religijnej.

Podziękowania dla Rekolekcjonisty i życzenia dobrych odbiorców w czasie innych dni rekolekcyjnych; mądrych i poszukujących tego samego światła.

Podziękowania dla Księdza Leszka Rucińskiego i Księdza Adriana Arkity oraz Ministrantów z różnych klas. Także za śpiew i muzykę.

14 czerwca 2026
Finaliści Konkursu - Katarzyna Niemirka, Paweł Gąsowski. Opiekunem finalistów jest Ksiądz Adrian Arkita. Pamiętamy o zaangażowaniu Siostry Zofii Błońskiej w przygotowania I LO do konkursu.
11 czerwca 2026
Katarzyna Niemirka, Karolina Rowicka - gratulacje!
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności