SZKOŁA

rok szkolny 2015 - 2016

 

ROK SZKOLNY  2015-2016
 

10 stycznia 2016 - Udział szkolnej grupy muzycznej w XXIV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 
13 stycznia 2016 - Miejsce na podium podczas diecezjalnych zmagań Olimpiady Teologii Katolickiej.
 
15 stycznia 2016 - Wycieczka edukacyjna na Białoruś.
 
15 stycznia 2016 - sukces Magdaleny Żochowskiej i Jakuba Dmowskiego podczas drugiego etapu Olimpiady Historycznej.
 
16 stycznia 2016 - Udział Marty Kozak i Joanny Tomczuk w okręgowym etapie LVII Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym.
 
21 stycznia 2016 - Udział klasy pierwszej humanistycznej i pierwszej społecznej w akcji edukacyjno-profilaktycznej "Więzienie - czas stracony" w Zakładzie Karnym w Siedlcach
 
23 stycznia 2016 - Bal studniówkowy.
 
27 stycznia 2016 - Pierwsze miejsce dla Pauliny Mieszało i Aleksandry Sobieskiej podczas i Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Sokołowskim Ośrodku Kultury.
 
25 lutego 2016 - Wieczór Rosyjski poświęcony pamięci Włodzimierza Wysockiego
 
1 marca 20156 - Pierwsze miejsce chłopców podczas Regionalnych Zawodów Pływackich w Siedlcach (4X50 m stylem dowolnym).
 
3 marca 2016 - Spotkanie klasy humanistycznej z Przewodniczącym Wydziału Cywilnego, Sędzią Sąru Rejonowego Józefem Cejmerem.
 
5 marca 2016 - Udział Mileny Sińczuk w zmaganiach etapu okręgowego Olimpiady Języka Rosyjskiego.
 
11 marca 2016 - Spotkanie ze studenckim oddziałem rekonstrukcyjnym GRH WiN - "Wolność i niezłomność".
 
15 marca 2016 - Wizyta Zarządu Stowarzyszenia Rodzina Katyńska w Warszawie. Nasi goscie: Prezes Stowarzyszenia - pani Halina Drachal, Wiceprezes Stowarzyszenia - pan Marek Krystyniak oraz Prezes Federacji Rodzina Katyńskich Włodzimierz Dusiewicz.
 
18 marca 2016 - Milena Sińczuk zdobyła wyróżnienie podczas zmagań XLVII Olimpiady Języka Rosyjskiego
 
22 marca 2016 - Jakub Dmowski i Maksymilian Lech wzięli udział w etapie wojewódzkim Olimpiady Tematycznej "Losy żołnierza i dzieja polskiego...".
 
22 marca 2016 - Szkoła Główna Handlowa obejmuje patronatem klasę z I Liceum
 
4 kwietnia 2016 - Spotkanie klasy pierwszej humanistycznej idrugiej menadżerskiej z Heleną Czernek i Aleksandrem Prugarem z Mi Polin.
 
5 kwietnia 2016 - Szkolenie nauczycieli I Liceum prowadzone przez specjalistę do spraw narkomanii, uzależnień profesora Mariusza Jędrzejko.
 
9 kwietnia 2016 - Katarzyna Wasilczuk otrzymała dyplom pierwszego stopnia za zajęcie I miejsca w finale Międzynarodowego Białorusko – Litewsko - Polskiego Konkursu Matematycznego, a Piotr Mazurek dyplom pierwszego stopnia za zajęcie II miejsca.
 
9 kwietnia 2016 - Joanna Mańko została finalistką ogólnopolskiego etapu Olimpiady Teologii Katolickiej.
 
11 kwietnia 2016 - tygodniowa wizyta uczennic ukraińskich z Białorusi (współpraca miast).
 
13 kwietnia 2016 - Kamila Raciborska podpisała umowę o współpracy edukacyjnej ze Szkołą Główną Handlową.
 
14 kwietnia 2016 - Udział społeczności szkolnej w miejskich uroczystościach 1050. rocznicy przyjęcia chrztu przez Polskę.
 
18 kwietnia 2016 - Pierwsze miejsce dla reprezentacji piłki koszykowej dziewcząt I Liceum podczas finału regionu siedleckiego.
 
22 kwietnia 2016 - Natalia Kudelska i AGnieszka Strus wzięły udział w wojewódzkim finale VIII Olimpiady "Myśli Jana Pawła II". Natalia Kudelska zajęła miejsce drugie, a Agnieszka Strus czwarte.
 
2 maja 2016 - Natalia Godlewska i Aleksandra Mróz w finale XX Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży, jako współautorki projektu "Miejsca pamięci - materialne świadectwo wydarzeń szczególnych dla lokalnej i narodowej tożsamości".
 
18 maja 2016 - Srebrna Maska I Stopnia dla grupy teatralnej "Preteksty".
 
19 maja 2016 - W konkursie matematycznym organizowanym przez Politechnikę Białostocką indywidualne nagrody trzeciego stopnia zdobyli: Aleksandra Sobieska, Mikołaj Frączek, Piotra Mazurek. W rywalizacji grupowej nagrodę trzeciego stopnia zajął zespół w składzie: Maciej Bala, Aleksandra Sobieska, Piotr Mazurek.
 
20 maja 2016 - Występ łotewskiego zespołu folklorystycznego z Jekabpils, w ramach XV Europejskich Nadbużańskich Spotkań Folklorystycznych organizowanych przez Sokołowski Ośrodek Kultury.
 
21 - 28 maja - Spotkanie z młodzieza niemiecką z KGS Neustadt. Zajęcia w szkole i pobyt w Camp Rodowo.
 
30 maja 2016 - Udział Magdaleny Wojtkowskie w projecie "Cems Chance" (Szkoła Główna Handlowa).
 
31 maja 2016 - Zespół piłki koszykowej dziewcząt zdobył tytuł: Mistrzostwo Mazowsza, podczas Finałowego Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt o Mistrzostwo Mazowsza.
 
31 maja 2016 - Koszykarki I Liceum grające w MKK Sokołów Podlaski zdobyły tytuł: Mistrzynie Polski podczas Mistrzoswt Polski Juniorek.
 
1 czerwca 2016 - Natalia Godewska i Aleksandra Mróz uczestniczyły w XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.
 
3 czerwca 2016 - Mikołaj Frączek Piotr Mazurek, Aleksandra Sobieska odnieśli sukces podczas VIII Konkursu Matematycznego Politechniki Białostockiej.
 
26 lipca-31 lipca 2016 - Udział I Liceum w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.
 
BIP RSS
 
CMS Toruń