rok szkolny 2015 - 2016

ROK SZKOLNY  2015-2016

10 stycznia 2016 - Udział szkolnej grupy muzycznej w XXIV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

13 stycznia 2016 - Miejsce na podium podczas diecezjalnych zmagań Olimpiady Teologii Katolickiej.

15 stycznia 2016 - Wycieczka edukacyjna na Białoruś.

15 stycznia 2016 - sukces Magdaleny Żochowskiej i Jakuba Dmowskiego podczas drugiego etapu Olimpiady Historycznej.

16 stycznia 2016 - Udział Marty Kozak i Joanny Tomczuk w okręgowym etapie LVII Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym.

21 stycznia 2016 - Udział klasy pierwszej humanistycznej i pierwszej społecznej w akcji edukacyjno-profilaktycznej "Więzienie - czas stracony" w Zakładzie Karnym w Siedlcach

23 stycznia 2016 - Bal studniówkowy.

27 stycznia 2016 - Pierwsze miejsce dla Pauliny Mieszało i Aleksandry Sobieskiej podczas i Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

25 lutego 2016 - Wieczór Rosyjski poświęcony pamięci Włodzimierza Wysockiego

1 marca 20156 - Pierwsze miejsce chłopców podczas Regionalnych Zawodów Pływackich w Siedlcach (4X50 m stylem dowolnym).

3 marca 2016 - Spotkanie klasy humanistycznej z Przewodniczącym Wydziału Cywilnego, Sędzią Sąru Rejonowego Józefem Cejmerem.

5 marca 2016 - Udział Mileny Sińczuk w zmaganiach etapu okręgowego Olimpiady Języka Rosyjskiego.

11 marca 2016 - Spotkanie ze studenckim oddziałem rekonstrukcyjnym GRH WiN - "Wolność i niezłomność".

15 marca 2016 - Wizyta Zarządu Stowarzyszenia Rodzina Katyńska w Warszawie. Nasi goscie: Prezes Stowarzyszenia - pani Halina Drachal, Wiceprezes Stowarzyszenia - pan Marek Krystyniak oraz Prezes Federacji Rodzina Katyńskich Włodzimierz Dusiewicz.

18 marca 2016 - Milena Sińczuk zdobyła wyróżnienie podczas zmagań XLVII Olimpiady Języka Rosyjskiego

22 marca 2016 - Jakub Dmowski i Maksymilian Lech wzięli udział w etapie wojewódzkim Olimpiady Tematycznej "Losy żołnierza i dzieja polskiego...".

22 marca 2016 - Szkoła Główna Handlowa obejmuje patronatem klasę z I Liceum

4 kwietnia 2016 - Spotkanie klasy pierwszej humanistycznej idrugiej menadżerskiej z Heleną Czernek i Aleksandrem Prugarem z Mi Polin.

5 kwietnia 2016 - Szkolenie nauczycieli I Liceum prowadzone przez specjalistę do spraw narkomanii, uzależnień profesora Mariusza Jędrzejko.

9 kwietnia 2016 - Katarzyna Wasilczuk otrzymała dyplom pierwszego stopnia za zajęcie I miejsca w finale Międzynarodowego Białorusko – Litewsko - Polskiego Konkursu Matematycznego, a Piotr Mazurek dyplom pierwszego stopnia za zajęcie II miejsca.

9 kwietnia 2016 - Joanna Mańko została finalistką ogólnopolskiego etapu Olimpiady Teologii Katolickiej.

11 kwietnia 2016 - tygodniowa wizyta uczennic ukraińskich z Białorusi (współpraca miast).

13 kwietnia 2016 - Kamila Raciborska podpisała umowę o współpracy edukacyjnej ze Szkołą Główną Handlową.

14 kwietnia 2016 - Udział społeczności szkolnej w miejskich uroczystościach 1050. rocznicy przyjęcia chrztu przez Polskę.

18 kwietnia 2016 - Pierwsze miejsce dla reprezentacji piłki koszykowej dziewcząt I Liceum podczas finału regionu siedleckiego.

22 kwietnia 2016 - Natalia Kudelska i AGnieszka Strus wzięły udział w wojewódzkim finale VIII Olimpiady "Myśli Jana Pawła II". Natalia Kudelska zajęła miejsce drugie, a Agnieszka Strus czwarte.

2 maja 2016 - Natalia Godlewska i Aleksandra Mróz w finale XX Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży, jako współautorki projektu "Miejsca pamięci - materialne świadectwo wydarzeń szczególnych dla lokalnej i narodowej tożsamości".

18 maja 2016 - Srebrna Maska I Stopnia dla grupy teatralnej "Preteksty".

19 maja 2016 - W konkursie matematycznym organizowanym przez Politechnikę Białostocką indywidualne nagrody trzeciego stopnia zdobyli: Aleksandra Sobieska, Mikołaj Frączek, Piotra Mazurek. W rywalizacji grupowej nagrodę trzeciego stopnia zajął zespół w składzie: Maciej Bala, Aleksandra Sobieska, Piotr Mazurek.

20 maja 2016 - Występ łotewskiego zespołu folklorystycznego z Jekabpils, w ramach XV Europejskich Nadbużańskich Spotkań Folklorystycznych organizowanych przez Sokołowski Ośrodek Kultury.

21 - 28 maja - Spotkanie z młodzieza niemiecką z KGS Neustadt. Zajęcia w szkole i pobyt w Camp Rodowo.

30 maja 2016 - Udział Magdaleny Wojtkowskie w projecie "Cems Chance" (Szkoła Główna Handlowa).

31 maja 2016 - Zespół piłki koszykowej dziewcząt zdobył tytuł: Mistrzostwo Mazowsza, podczas Finałowego Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt o Mistrzostwo Mazowsza.

31 maja 2016 - Koszykarki I Liceum grające w MKK Sokołów Podlaski zdobyły tytuł: Mistrzynie Polski podczas Mistrzoswt Polski Juniorek.

1 czerwca 2016 - Natalia Godewska i Aleksandra Mróz uczestniczyły w XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.

3 czerwca 2016 - Mikołaj Frączek Piotr Mazurek, Aleksandra Sobieska odnieśli sukces podczas VIII Konkursu Matematycznego Politechniki Białostockiej.

26 lipca-31 lipca 2016 - Udział I Liceum w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.