WSPÓŁPRACA

styczeń 2016

21 stycznia 2016 klasy humanistyczne II C i III C, wraz z panią Moniką Ługowską i panią Anną Burzyńską, odwiedziły miasto studentów - Lublin. Nasza szkoła współpracuje z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim Jana Pawła II, więc mieliśmy szansę poznać miasto inne niż stolicę.

Zwiedziliśmy tamtejszy gmach uczelni, a studenci Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji zachęcali nas do przyjazdu i wyboru właśnie lubelskich szkół wyższych, bo jest to typowo studenckie miasto z licznymi atrakcjami i udogodnieniami dla młodych osób. W trakcie wycieczki uczestniczyliśmy też w wykładach na temat prawa administracyjnego, a także w żywej dyskusji  dotyczącej prawa kanonicznego, którą przygotowali studenci. Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie równie owocna i z niecierpliwością czekamy na rewizytę nauczycieli akademickich wraz ze studentami w naszej szkole.

Aleksandra Mróz