UCZNIOWIE

stypendyści



 
STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW
2019/2020     Piotr Kacprzyk - klasa medyczna
2018/2019     Piotr Kacprzyk - klasa medyczna
2017/2018     Małgorzata Skup - klasa medyczna
2016/2017     Paulina Flór - klasa medyczna
2015/2016     Karolina Strus - klasa medyczna
2014/2015     Paweł Sadłowski - klasa matematyczno-fizyczna
2013/2014     Waldemar Łokieć - klasa matematyczno-fizyczna
2012/2013     Ewa Witkowska - klasa biologiczno-chemiczna
2011/2012     Michał Nazarczuk - klasa matematyczno-fizyczna
2010/2011     Emil Adamczuk - klasa matematyczno-fizyczna
2009/2010     Piotr Bocian - klasa biologiczno-chemiczna
2008/2009     Tomasz Księżopolski - klasa biologiczno-chemiczna
2007/2008     Eliza Kisielińska - klasa matematyczno-fizyczna
2006/2007     Anna Czapska - klasa matematyczno-fizyczna
2005/2006     Emilia Rosocha - klasa z angielskim, niemieckim, informatyką
2004/2005     Paweł Kozłowski - klasa matematyczno-informatyczna
2003/2004     Katrin Welikow - klasa matematyczno-fizyczna
2002/2003     Tomasz Kalicki - klasa z angielskim, niemieckim
2001/2002     Łukasz Łokieć - klasa matematyczno-fizyczna
2000/2001     Krystian Lipka - klasa matematyczno-fizyczna
1999/2000     Katarzyna Surowiecka - klasa biologiczno-chemiczna
1998/1999     Joanna Osińska - klasa matematyczno-fizyczna
1997/1998     Marcin Składanowski - klasa humanistyczna

 
STYPENDIUM ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
REGIONALNY PROGRAM STYPENDIALNY

2019/2020     Piotr Kacprzyk - klasa medyczna

2016/2017     Joanna Mańko - klasa politechniczna

2015/2016     

2014/2015     Karolina Strus - klasa biologiczno-chemiczna, Katarzyna Wyszomirska - klasa biologiczno-chemiczna, Aleksandra Sobieska - klasa politechniczna   

2013/2014     Łukasz Łokieć - klasa matematyczno-fizyczna

2012/2013     Aleksandra Falkowska- klasa biologiczno-chemiczna, Piotr Kamiński - klasa humanistyczna, Patryk Mięsak - klasa matematyczno-fizyczna

2011/2012     Agata Flazińska - klasa matematyczno-geograficzna

2010/2011     Angelika Borychowska - klasa matematyczno-geograficzna, Agata Flaizńska - klasa matematyczno-geograficzna

2009/2010     Piotr Bocian - klasa biologiczno-chemiczna, Karolina Chmielak - klasa matematyczno-geograficzna, Dominka Grzymała - klasa biologiczno-chemiczna, Sylwester Kozłowski - klasa matematyczno-fizyczna

2008/2009      Tomasz Księżopolski - klasa biologiczno-chemiczna, Karolina Falkowska - klasa biologiczno-chemiczna, Tymoteusz Soszka - klasa matematyczno-fizyczna, Paweł Tomczak - klasa matematyczno-fizyczna   


 
STYPENDIUM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
PROJEKT "WSPARCIE STYPENDIALNE DLA UZDOLNIONYCH UCZNIÓW",
"MAZOWSZE - STYPENDIA DLA UCZNIÓW"

2017/2018     Martyna Kożuchowska - klasa politechniczna, Paulina Leoniec - klasa politechniczna

2010/2011     Aleksandra Falkowska - klasa biologiczno-chemiczna  
2008/2009     Tomasz Księżopolski

 

STYPENDIUM RADY POWIATU SOKOŁOWSKIEGO

2019/2020    Antonina Adamyan-Lis, Kacper Chomka, Martyna Grzybowska, Dominika Jurczak, Piotr Kacprzyk, Dominika Kraska, Paulina Leoniec, Paulina Ładziak, Maja Mazur, Karolina Misiak, Aleksandra Miszczuk, Władysław Młynik, Magdalena Moczulska, Gabriela Ratyńska, Izabela Sarnecka, Sandra Sikorska, Karol Smuniewski, Nataia Soszyńska, Adrian Tomczuk, Aleksandra Topolińska, Adrian Tymiński

oraz za działania w grupie teatralnej "Preteksty": Karolina Chomka, Maria Kalinowska, Patryk Kisieliński, Adrianna Kosińska, Dominika Kondraciuk, Julia Kotowska, Karlina Królikowska,  Jakub Maksymiak, Ewa Sawicka, Dominika Strzała, Wiktoria Woźniak.

2018/2019     Olga Gąsowska - klasa humanistyczna, Piotr Kacprzyk - klasa medyczna, Jakub Lachowski - klasa społeczna, Olga Tomczuk - klasa menadźerska.

2017/2018     Jakub Lachowski - klasa społeczna, Olga Gąsowska - klasa humanistyczna, Patrycja Bogusz - klasa społeczna, Julia Jedlińska - klasa menadżerska, Maria Maleszewska - klasa medyczna, Paulina Młynarczuk - klasa medyczna, Magdalena Szkop - klasa medyczna, Gabriela Świętochowska - klasa menadżerska.

2016/2017     Jakub Lachowserska, Olga Gąsowska - klasa humanistyczna, Patrycja Bogusz - klasa społeczna, Julia Jedlińska - klasa menadżerska, Maria Maleszewska - klasa medyczna, Paulina Młynarczuk - klasa medyczna, Magdalena Szkop - klasa medyczna, Gabriela Świętochowska - klasa menadżerska

2014/2015     Katarzyna Wyszomierska - klasa medyczna

2013/2014     Krzysztof Gromada - klasa matematyczno-fizyczna, Katarzyna Wyszomirska - klasa biologiczno-chemiczna

2012/2013     Aleksandra Falkowska - klasa biologiczno-chemiczna, Aleksandra Frączek - klasa metematyczno-geograficzna

 

   

 

     

 

BIP RSS
 
CMS Toruń