PO LEKCJACH

Świąteczna akcja Szkolnego Koła Caritas (9 grudnia)

SZKOLNE KOŁO CARITAS

9 grudnia 2017 wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas brali udział w kolejnej przedświątecznej zbiórce żywności. Kwestowaliśmy w sklepie "Topaz" przy ul. Piłsudskiego 24. Zebraliśmy ok. 210 kg żywności oraz 650,55zł. Pieniądze przekażemy na konto Caritas Diecezji Drohiczyńskiej, część żywności zostanie również przekazana do Carits a z pozostałej wolontariusze zrobią świąteczne paczki dla najbardziej potrzebujących rodzin uczniów z naszej szkoły. Dziękuję za udział w akcji wolontariuszom: Sylwii Myszko, Gabrieli Świętochowskiej, Elizie Sobieszczuk, Annie Smuniewskiej, Zuzannie Siwińskiej, Anecie Pogorzelskiej, Ewie Sawickiej, Patrykowi Kisielińskiemu, Iziabeli Gorczycy, Marii Skórce, Izabeli Tomczuk, Gabrieli Denis, Julii Maliszewskiej, Izabeli Sarneckiej, Marcie Chmiel, Sandrze Wojtkowskiej, Aleksandrze Turemce, Katarzynie Gajek, Natalii Ratyńskiej. Uczniami podczas zbiórki opiekowali się nauczyciele: Małgorzata Ufnal, Elżbieta Frączek, Grzegorz Witkowski, Milena Gryglas i Krystyna Skorupka.

Krystyna Skorupka