PO LEKCJACH

Świąteczna zbiórka żywności (10 marca).

10 marca 2018 wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w przedświątecznej zbiórce żywności w sklepie Topaz przy ul. Piłsudskiego 24 w Sokołowie Podlaskim. Była to już XIV edycja ogólnopolskiej akcji " Tak, pomagam" organizowanej przez Caritas Polska.
Serdeczne podziękowania dla wolontariuszy, którzy poświęcili swój wolny czas: Marty Chmiel, Anety Pogorzelskiej, Sandry Wojtkowskiej, Alicji Kożuchowskiej, Kasi Popowskiej, Krzysztofa Stańskiego, Krystiana Onopiaka, Ewy Sawickiej, Karoliny Bieleckiej i Pauliny Leoniec.
Uczniami podczas akcji opiekowali się nauczyciele: p. Katarzyna Skibniewska i p. Krystyna Skorupka. Zebraliśmy prawie 160 kg żywności, którą przekazaliśmy do sokołowskiego oddziału Caritas.