PO LEKCJACH

Świąteczna zbiórka żywności (2017)

Zbiórka Żywności

Wolontariusze ze Szkolnego  Koła Caritas w sobotę 25 marca wzięli udział w przedświątecznej zbiórce żywności organizowanej przez Caritas Polska. Podczas tej akcji w sklepie TOPAZ przy ul.Piłsudskiego 24 zebraliśmy około 216 kg żywności. Zostaną z niej przygotowane paczki dla najbardziej potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły.

Serdeczne podziękowania dla wolontariuszy, którzy poświęcili swój wolny czas:

Ani Smuniewskiej, Izy Sarneckiej, Zuzi Siwińskiej, Julki Gałeckiej, Gabrysi Denis,

Julki Maliszewskiej, Mileny Boguckiej, Patrycji Zawadzkiej, Marty Chmiel,

Anety Pogorzelskiej, Izy Gorczycy, Natali Ratyńskiej, Oli Turecki, Elizy Sobieszczuk, Zuzi Marcinkowskiej oraz dla nauczycieli – opiekunów: U.Kosieradzkiej, A. Burzyńskiej, J. Trandziuk, M. Ufnal.

opiekun Szkolnego Koła Caritas

Krystyna Skorupka