WSPÓŁPRACA

Wirtualne Laboratorium Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej - 2015

Wirtualne Laboratorium Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej

4.12.2015 uczniowie klas IIA i IA o profilu politechnicznym mieli okazje uczestniczyć w zajęciach w wirtualnym laboratorium. Zajęcia przeprowadzane były przez prodziekana  Wydziału Fizyki PW dr. Inż. Przemysława Dudę w pracowni informatycznej naszego liceum. Uczniowie kl IIA uczestniczyli w tego typu zajęciach w ubiegłym roku szkolnym, mogli się więc skoncentrować na przeprowadzaniu eksperymentów. Dla klasy pierwszej było to pierwsze spotkanie z tego typu pracownią fizyczną. Wirtualne laboratorium jest udostępniane wszystkim uczniom w ramach projektu eFizyka i mogą korzystać z niego również w domu – wystarczy tylko dostęp do internetu.

Jarosław Krakowski