2019-12-16 WYŻSZA SZKOŁA INŻYNIERII I ZDROWIA

WARSZTATY ZDROWIA I URODY

KAMPANIA PROMOCYJNO-EDUKACYJNA "LOOK GOOD, FEEL BETTER"

W listopadzie 2019 uczniowie klas drugiej i trzeciej medycznej oraz trzeciej humanistycznej wzięli udział w warsztatach, w ramach organizowanej przez Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie kampanii promocyjno–edukacyjnej pod hasłem „Look Good, Feel Better”.

Uczniowie w ramach warsztatu mydlarskiego samodzielnie wykonali mydła o rozmaitych kształtach, zapachach i kolorach. Tak własnoręcznie przygotowane mydełka, zostały następnie zapakowane w ozdobną folię i każdy z uczestników zabrał swoje mydlane dzieła do domu.

Uczestnicy spotkania mieli również możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu biologii podczas naukowego koła fortuny.  Zabawa w sposób ciekawy i wesoły umożliwiła dodatkowo zdobycie ważnej wiedzy na temat racjonalnego żywienia. Przecież nie od dziś wiadomo, ze zdrowie zaczyna się właśnie na talerzu.

Podczas spotkania była możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia.

Liceum jest jedną z 30 szkół w województwie mazowieckim, jedyną w powiecie sokołowskim, która wzięła udział w tym projekcie.

Agata Mosiej, Bożena Walenciej