2019-04-26 ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS MATURALNYCH

.

OSTATNI DZIEŃ ROKU SZKOLNEGO

KLAS MATURALNYCH

26 kwietnia 2019 pożegnaliśmy (choć nie na długo, bo do pierwszego dnia egzaminów maturalnych) uczennice, uczniów klas trzecich.

Gościem I Liceum było Wicestarosta Sokołowski Pan Ryszard Domański, który - w imieniu Starosty Sokołowskiej Pani Elżbiety Sadowskiej oraz własnym - w pięknych słowach opisał przyszłość maturzystów, nawiązując do ich życia szkolnego. List okolicznościowy wystosował Senator Rzeczpospolitej Polskiej Pan Waldemar Kraska. Dyrektor Szkoły Pani Teresa Oliwińska wraz z Wicestarostą Panem Ryszardem Domańskim wręczyli świadectwa z wyróżnieniem piętnastu osobom ze wszystkich klas maturalnych. Szczególna nagroda "Primus Optimorum" - decyzją Rady Pedagogicznej - została przyznana abiturientce Izabeli Sarneckiej. Liczne nagrody, dyplomy przygotowali wychowawcy klas trzecich, opiekunowie grup sportowych, artystycznych, Szkolnego Koła Caritas, Szkolnego Koła "Młodzi Krwiodawcy".

Podziękowania specjalne dla Rodziców reprezentowanych przez Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Katarzynę Smuniewską.

Cenna była obecność przedstawicieli klas młodszych. Część artystyczną przygotował niezawodny zespół muzyczny "Preludium".

Dziękujemy wszystkim odpowiedzialnym za przygotowanie uroczystości, a uczestnikom za wspaniałą atmosferę.

Zdjęcia B.Zawadzkiego - część pierwsza.

Część druga.

.