PO LEKCJACH

Zbiórka żywności (2016)

OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

5 marca 2016 wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wzięli udział w przedświątecznej, ogólnopolskiej zbiórce żywności „Tak, pomagam”. Tradycyjnie dyżurowaliśmy w sklepie Topaz przy ul. Piłsudskiego 24. Zebraliśmy prawie 150 kg  żywności oraz 520,95 zł.

Pieniądze zostały przekazane na konto Caritas Diecezji Drohiczyńskiej zaś żywność zostanie przekazana dla najbardziej potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły.

Serdeczne podziękowania dla wolontariuszy biorących udział w akcji: Dominiki Kraski, Magdy Chądzyńskiej, Emilii Bielińskiej, Natalii Kucharskiej, Sylwii Myszko, Izy Myszko, Izy Trochimiuk,  Kasi Kobylińskiej, Pauliny Flór, Natalii Flisiuk, Natalii Ratyńskiej, Izy Gorczycy, Oli Turemki, Miłosza Nurzyńskiego, Ani Pomarańskiej, Karoliny Krochmal, Moniki Kobylińskiej, Marty Pawluczak

oraz nauczycieli opiekujących się uczniami podczas zbiórki: Małgorzaty Ufnal, Izy Staręgi, Wiesławy Witkowskiej, Agaty Witkowskiej i Krystyny Skorupki.

Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas