Święto Komisji Edukacji Narodowej jest ponowną piękną okazją do złożenia życzeń Społeczności Szkolnej I Liceum, w szczególności najmłodszym wśród nas i najstarszym – emerytowanym nauczycielom, pracownikom szkoły.

Życzymy wielu pretekstów do świętowania wielkich i małych zwycięstw; w łatwej i trudnej codzienności. Pogody ducha, współpracy, entuzjazmu inspirującego do podejmowania podróży.

Wszystkiego dobrego…

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności