26 kwietnia 2024 wybrzmiał ostatni szkolny dzwonek dla uczennic, uczniów klas czwartych.

Gośćmi ważnej szkolnej uroczystości byli: Starosta Elżbieta Sadowska, Wicestarosta Ryszard Domański, Przewodnicząca Rady Rodziców Dorota Bojar, członkinie Rady Rodziców – Monika Pasik, Urszula Rucińska.

Szczególnymi osobami byli dziś wychowawcy klas maturalnych: Jarosław Krakowski, Justyna Bujalska, Dorota Bartnik, Mariola Dubowska.

Abiturienci zostali docenieni za osiągnięcia dydaktyczne, artystyczne, katechetyczne, sportowe, za honorowe krwiodawstwo.

Życzymy dobrego czasu ostatnich przygotowań do egzaminu maturalnego, zamiany marzeń w fakty tworzące życie.

Uroczyste przekazanie Sztandaru Szkoły – Justyna Bujalska.

Zdjęcia – Walenty Walenciej, Grzegorz Wyszomierski.

Uroczystość prowadzili: Aleksandra Mąka i Szymon Zubow. Część artystyczna: Liwia Długosz, Jakub Przewoźny.

Licealiści w Sądzie Rejonowym.