3 marca 2025 odbył się w Drohiczynie diecezjalny etap XXXV Olimpiady Teologii Katolickiej.

Tegoroczny temat brzmiał „Świętowanie i odpusty w Kościele”. W przedsięwzięciu brali uczniowie z dziesięciu szkół ponadpodstawowych z terenu naszej diecezji drohiczyńskiej. I LO reprezentowało troje uczniów – Kacper Kietliński, Maja Izdebska i Oliwia Strzała.

Wszyscy otrzymali dyplom z tytułem finalisty diecezjalnego ( odpowiednik wojewódzkiego).

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności