Klaudia Ryćko wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Łacińskiego, organizowanego przez Uniwersytet Łódzki (Studium Języków Obcych i Katedra Filologii Klasycznej) oraz Oddział Łódzki Polskiego Towarzystwa Filologicznego.

Jest to konkurs wymagający dużej, nieprzeciętnej wiedzy, samodyscypliny i dużej ciekawości językowej, filologicznej, historycznej.

Gratulacje dla Klaudii Ryćko, która zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu.

Opiekunką jest filolog Joanna Trandziuk.

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności