30 marca 2026 roku klasa 1E wraz z pozostałymi klasami pierwszymi wzięły udział w wyjściu edukacyjnym do Zespołu Szkół nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim. Celem wizyty były zajęcia strzeleckie zorganizowane przez uczniów tej szkoły oraz panią Justynę Bujalską.

Uczestnicy udali się na miejsce pieszo wraz z opiekunami, co sprzyjało integracji oraz wspólnemu spędzeniu czasu. Najważniejszym punktem programu były zajęcia na strzelnicy. Uczniowie zostali wprowadzeni w zasady bezpieczeństwa oraz podstawy posługiwania się sprzętem. Następnie, pod czujnym okiem prowadzących, mieli możliwość spróbowania swoich sił w strzelaniu. Dla wielu osób było to pierwsze tego typu doświadczenie.

Wycieczka była nie tylko okazją do zdobycia nowych umiejętności, ale również do poznania funkcjonowania innej szkoły oraz rozwijania zainteresowań. Dzień ten dostarczył wielu pozytywnych wrażeń i z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Zdjęcia: Oliwia Skorusa, Zuzanna Góral.

24 czerwca 2026
Relacja Jana Kryszczuka. Organizator: Grzegorz Wyszomierski.
24 czerwca 2026
Podwójna Zielona Szkoła - Italia. Organizator: Grzegorz Witkowski.
23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności