Rok szkolny został zakończony, uroczyście podsumowany.

Gościem I Liceum był Wicestarosta Sokołowski Ryszard Domański.

List okolicznościowy przesłał Senator Rzeczpospolitej Polskiej Waldemar Jerzy Kraska.

Życzenia przekazał Przewodniczący Rady Powiatu Sokołowskiego Jacek Odziemczyk.

Szczególne podziękowania dla uczennic, uczniów osiągających najwyższe wyniki w szkole. Także dla tych, którzy realizowali się w działaniach sportowych, wolontariackich, artystycznych. Brawa dla wszystkich uczniów za: wytrwałość, naukę, wspieranie siebie nawzajem. Wyjątkowe gratulacje dla Julii Marchel. Uczennica ma najwyższą średnią w szkole – 5,78. Została kandydatką I Liceum do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Sztandar Szkolny: Julia Morzy, Piotr Pogorzelski, Natalia Putkowska, Julia Waszczuk, Filip Warmiński, Olga Zawistowska. Opiekunka grupy: Justyna Bujalska.

Śpiewała Liwia Długosz. Grał zespół „Prowokacja”. Uroczystość prowadziły Amelia Dębska, Magdalena Trzcińska.

Dokumentacja fotograficzna: Walenty Walenciej, Grzegorz Wyszomierski.

Całokształt: Bożena Walenciej, Agata Mosiej.

24 czerwca 2026
Relacja Jana Kryszczuka. Organizator: Grzegorz Wyszomierski.
24 czerwca 2026
Podwójna Zielona Szkoła - Italia. Organizator: Grzegorz Witkowski.
23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności