W edycji jesiennej konkursu uhonorowane dyplomem z wyróżnieniem zostały następujące osoby:

Jacek Cymborowski, Magdalena Dmowska, Magda Głogowska, Julia Fiuczek, Maja Gryncewicz, Gabriela Kamińska, Emilia Łasek, Mikołaj Maksymiak, Damian Pachołowski, Adrian Reqica, Klaudia Ryćko, Natalia Sarna, Kinga Skibniewska, Kacper Steć, Filip Warmiński.

Największą ilość punktów uzyskały (kolejno) osoby: ex aequo Jacek Cymborowski, Mikołaj Maksymiak, Klaudia Ryćko, następnie: Magdalena Dmowska, Damian Pachołowski i ex aequo Filip Warmiński, kolejno: Julia Fiuczek, Natalia Sarna.

Gratulacje dla wszystkich.

Koordynacja konkursu: Beata Małko-Gul, Paulina Makolewska, Anna Burzyńska, Ewa Witkowska.

24 czerwca 2026
Relacja Jana Kryszczuka. Organizator: Grzegorz Wyszomierski.
24 czerwca 2026
Podwójna Zielona Szkoła - Italia. Organizator: Grzegorz Witkowski.
23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności