Ostatni tydzień września dla sportowej reprezentacji I LO był wyjątkowo biegowy. Nasi sportowcy walczyli dzielnie na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych i Sztafetowych Biegach Przełajowych zdobywając 5 medali !!!!

25.09. 2024 w biegach indywidualnych medale srebrne wywalczyli :

Zuzanna Remiszewska

Kacper Piekarski

Dawid Gregorczuk

27.09. 2024 nasza reprezentacja wywalczyła dwa brązowe medale w sztafecie dziewcząt i chłopców w składzie:

Marcelina Żebrowska

Wiktoria Karwowska

Zuzanna Remiszewska

Agnieszka Kondraciuk

Maja Soszyńska

Julita Kurowicka

Dawid Gregorczuk

Maciej Karpiński

Aleksander Woroch

Kamil Goworek

Michał Sadłowski

Kacper Piekarski

Gratulujemy i dziękujemy medalistom i całej reprezentacji I LO !!!

20 października 2024
Małgorzata Hackemer reprezentowała I LO w czasie warszawskiego Festiwalu Mitologicznego.
15 października 2024
Wycieczka edukacyjna do Warszawy...
11 października 2024
Akademia szkolna w przededniu Święta Edukacji Narodowej.