Klasy 2d i 2f uczestniczyły w spotkaniu z absolwentką szkoły, a obecnie studentką weterynarii na
SGGW Lidią Ludwiczak.

W trakcie spotkania młodzież poznała specyfikę studiów i wyzwania zawodu, lekarza weterynarii. W drugiej części spotkania została omówiona kastracja zwierząt jako metoda zapobiegania bezdomności zwierząt oraz działanie profilaktyczne zapobiegające wielu groźnym chorobom w tym ropomaciczu.

Dzięki spotkaniom uczniowie mają szansę bardziej świadomie zaplanować dalszy tok kształcenia.
Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.

26 maja 2026
XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Srebrna Maska
2 czerwca 2026
Klasa Pierwsza D gościła Konrada Domaszewskiego
29 maja 2026
Katarzyna Niemirka, Karolina Rowicka
29 maja 2026
Współpraca z Sądem Rejonowym
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności