Włączyliśmy się w akcję prawnego regulowania praw zwierząt. To gest dobrej woli, empatii, postawa obywatelska od wielu lat kształtowana w I LO przez biolog Mariolę Dubowską
.
Duża grupa (około 60 osób) uczestniczyła w Diecezjalnym Dniu Młodzieży. Młodzieży towarzyszyli: ksiądz leszek Ruciński, ksiądz Adrian Arkita, Agata Mosiej.