Dawid Dąbrowski, Urszula Siemińska, Patrycja Sobieszczuk reprezentowali I Liceum na VII Konkursie Poetyckim im. Franciszka Kobryńczuka w Bibliotece Pedagogicznej.
Dawid Dąbrowski i Urszula Siemińska zdobyli wyróżnienie. Gratulacje.
Finaliści Konkursu - Katarzyna Niemirka, Paweł Gąsowski. Opiekunem finalistów jest Ksiądz Adrian Arkita. Pamiętamy o zaangażowaniu Siostry Zofii Błońskiej w przygotowania I LO do konkursu.