27 maja 2025 miała miejsce kolejna debata szkolna.

Młodzi ludzie podjęli trudny i emocjonujący temat kończącej się prezydenckiej kampanii wyborczej. Uczniowie I Liceum potrafią debatować na bardzo wysokim poziomie, zachowując przy tym wysoką kulturę wypowiedzi i szanując poglądy innych. Wiedzą też, jak ważna jest rozwaga w wyborach. Są świadomi wszechobecnej propagandy i manipulacji. Oddzielają fakty od opinii.

Kilkuletnia tradycja debat w naszej szkole przyczynia się do kształtowania mądrego i świadomego społeczeństwa.

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności