Odbył się 14 września, w dniu Podwyższenia Krzyża Świętego. W około dwutysięcznej grupie (z 60 szkół Diecezji Drohiczyńskiej) była także młodzież I Liceum. Gospodarzem spotkania był Biskup Piotr Sawczuk, a w metafizycznym sensie Carlo Akutis.

Spotkanie koordynował Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży, ksiądz Piotr Jarosiewicz. Konferencję do młodzieży wygłosił Piotr Bylina – znany jako Edzio RAP – freestylowiec, tiktoker, uczestnik Fame MMA. Jest on dwukrotnym Mistrzem Polski we Freestyle’u.

Utwory organowe wykonywał Michał Ostromecki, absolwent I Liceum.

Spotkanie licealistów z Sadowej 11 koordynowali: siostra Zofia Błońska, ksiądz Leszek Ruciński, a przede wszystkim ksiądz Adrian Arkita.

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności