Fundacja DKMS to międzynarodowa organizacja non-profit zajmująca się walką z nowotworami krwi i innymi chorobami układu krwiotwórczego. Misją Fundacji jest znalezienie dawcy dla każdego pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych z krwi lub szpiku kostnego.

       W marcu 2024 nasz szkoła rozpoczęła współpracę z DKMS. Zorganizowaliśmy  akcję  rejestracji  potencjalnych Dawców Szpiku. 48 osób spośród społeczności ILO  zarejestrowało się w bazie dawców dając szanse na życie pacjentom chorym na nowotwory krwi.

Fundacja DKMS przyznała nam certyfikat Szkoły z Życiem. To ważne wyróżnienie jest dla nas powodem do dumy.

25 czerwca 2024
Praktyczne porady.
10 lipca 2024
Konkurs Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Polonica na wakacjach... (do 31 sierpnia)
9 lipca 2024
Wyniki egzaminu maturalnego - opracowanie OKE.
2 lipca 2024
Women in STEM – Poland Short Essay Contest: sukces Julii Woroch i Gabrieli Zielińskiej.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności
Skip to content