Maturzyści z I Liceum i całej Diecezji Drohiczyńskiej odbyli pielgrzymkę na Jasną Górę.

Koordynatorem pielgrzymki był Ksiądz Leszek Ruciński.

Licealiści uczestniczyli w Drodze Krzyżowej, czuwaniu, mszy świętej.

26 maja 2026
XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Srebrna Maska
2 czerwca 2026
Klasa Pierwsza D gościła Konrada Domaszewskiego
29 maja 2026
Katarzyna Niemirka, Karolina Rowicka
29 maja 2026
Współpraca z Sądem Rejonowym
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności