Nasza wycieczka rozpoczęła się od spaceru po warszawskim Starym Mieście, które zachwycało świątecznym klimatem i dekoracjami.

Następnie odwiedziliśmy Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie. Podczas oprowadzania poznaliśmy szczegóły życia i odkryć naukowych wybitnej polskiej noblistki, a następnie wzięliśmy udział w warsztatach chemicznych, gdzie wykonywaliśmy różne doświadczenia.

Kolejnym etapem była zabawa integracyjna – podzieleni na grupy próbowaliśmy rozwiązać zagadki w escape roomie, co wymagało współpracy i kreatywnego myślenia. Następnie rywalizowaliśmy w quiz game, sprawdzając swoją wiedzę i refleks.

Na zakończenie dnia udaliśmy się do kina Helios w centrum handlowym Blue City. Wspólny seans był zwieńczeniem intensywnego, pełnego emocji dnia.

Cała wycieczka była nie tylko okazją do nauki i poznania historii, lecz także do integracji i wspólnej zabawy.

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności