29 stycznia 2025 klasa III F wybrała się na wycieczkę na lodowisko. Niektórzy z nas dopiero uczyli się utrzymywać równowagę na łyżwach, inni śmigali po lodzie z dużą wprawą.

Jazda na łyżwach to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na wzmocnienie aktywności fizycznej. Pomaga poprawić kondycję, wzmacnia mięśnie nóg i rozwija koordynację ruchową. Dodatkowo uczy cierpliwości i wytrwałości – szczególnie tych, którzy dopiero zaczynają. To także świetny sposób na integrację klasy.

Po godzinie jazdy byliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Kolejnym punktem programu był seans w kinie Helios. Wycieczka była udana. aktywność na lodowisku chętnie powtórzymy w przyszłości.

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności