I Liceum wzięło udział w ogólnopolskim konkursie Centrum Humanistycznego “Logos” oraz w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych organizowanych przez Olimp School.

Olimpiadę “Życie i twórczość Adama Mickiewicza” pisały: Nadia Andrzejewska, Oliwia Borychowska i Maja Izdebska. Wszystkie osoby reprezentują klasy humanistyczne I Liceum. Najwięcej punktów zdobyła Nadia Andrzejewska i jest wśród pierwszych dwudziestu osób w kraju (na 367 biorących udział). Natomiast Oliwia Borychowska oraz Maja Izdebska są w grupie pierwszych trzydziestu osób (na 367).

Zuzanna Młynik świetnie napisała olimpiadę przedmiotową “Mitologia grecka i rzymska”. Zajęła jedno z miejsc w pierwszej dwudziestce (na 387 uczestników).

Gratulujemy wiedzy, dziękujemy za czas poświęcony literaturze wysokiej.

W ogólnopolskim konkursie “Savoir-vivre na co dzień” I Liceum wzięło udział po raz pierwszy. Reprezentował nas Aleksander Janista. Miał o cztery punkty mniej niż zwycięzca; czyli zajął miejsce zaszczytne i także należą się mu szczere gratulacje.

Zdjęcie: Klaudia Osipiak.

20 czerwca 2024
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 21 czerwca, o 9.30.
18 czerwca 2024
Relację ze spływu Liwcem kajakami napisała zadowolona z wyprawy Klasa Pierwsza D.
19 czerwca 2024
I Liceum Szkołą z Życiem - wśród naszych uczniów są potencjalni Dawcy Szpiku. Jesteśmy dumni z naszej młodzieży!
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności
Skip to content