Społeczność I Liceum serdecznie gratuluje odznaczonym medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Medale za pracę z pasją na rzecz polskiej edukacji otrzymali: dyrektor I Liceum, pani Teresa Oliwińska oraz nauczyciel matematyki, pan Walenty Walenciej. Uroczysta gala odbyła się 22 października w Siedlcach. Medale wręczyli Mazowiecka Kurator Oświaty, pani Wioletta Krzyżanowska oaz Wojewoda Mazowiecki, pan Mariusz Frankowski.

Serdecznie gratulujemy!

26 maja 2026
XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Srebrna Maska
2 czerwca 2026
Klasa Pierwsza D gościła Konrada Domaszewskiego
29 maja 2026
Katarzyna Niemirka, Karolina Rowicka
29 maja 2026
Współpraca z Sądem Rejonowym
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności