Podczas pierwszego dnia wiosny Dyrektor Teresa Oliwińska i Wicedyrektor Urszula Kosieradzka wyróżniły na forum szkoły osoby ze szczególnymi osiągnięciami ostatnich miesięcy. Są to:

Michał Tarnowski – pierwszy laureat Olimpiady Przedmiotowej Języka Angielskiego Olimpus.

Inni laureaci tejże olimpiady: Jacek Cymborowski, Karolina Grabowska, Julia Jurczak, Damian Pachołowski, Igor Prokopczuk, Adrian Requica, Aleksander Szybka, Natalia Waszczak, Kacper Wyszomierski, Roksana Zduniak

Julia Jurczak – laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Zadań Logicznych Olimpus.

Julia Jurczak – laureatka konkursu “Na wakacjach spotkałem matematykę” (Uniwersytet w Białymstoku).

Oraz mistrzowie XXX Jubileuszowego Szkolnego Konkursu Ortograficznego: Jacek Cymborowski, Marta Mirkiewicz, Gabriela Bednarczyk.

Wyrazy uznania.

Mistrzyni konkursu zadań logicznych.
mistrz języka angielskiego
mistrzowie języka angielskiego
16 maja 2024
Pierwsze miejsce dla I Liceum.
7 maja 2024
Julia Marchel będzie reprezentować I Liceum w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego.